Inside Monster

Will Come Again
پیام های کوتاه
بایگانی هیولا
نویسندگان

۶ مطلب در مهر ۱۳۹۶ ثبت شده است

عملکرد خارق العاده!!! پرزیدنت روحانی و تفاوتهای بنیادین این عملکرد با وعده های انتخاباتی و مطالبات رای دهنده ها به روشنی نشون میده ایشون به شکلی کاملاً انقلابی گوشهای مردم به طور عام و گوشهای اون 24 میلیون رای دهنده رو به طور اخص مخملی فرض کردن! یک انقلاب مخملی درجه یک!

  • هولدن کالفیلد

در تمام مدرسه فقط و فقط یک شاگرد، قاعدتاً یکی از شاگردهای خودم هست که دوستم داره. الباقی؟ همه بدون استثنا ازم میترسن! شما فکر کن یعنی بچه های کلاس روبرویی من رو که میبینن راهشون رو کج میکنن، موقع رفت و آمد من رو که میبینن سلام مبسوطی ارائه میدن و اون احترامی که به من میذارن رو به معلم خودشون نمیگذارن! یعنی دانش آموزها جوری از من میترسن، یا بهتر بگم مسئولین و دانش آموزان من رو با چنان ابهتی میشناسن که مُدیر مدرسه روز دوشنبه یکی از شاگردهای کلاس دوم رو آورد و گفت "آقای کالفیلد دستم به دامنت! این بچه چند روزه وقت دیکته نوشتن سرش رو میکوبه به میز و نمینویسه! میتونی این رو یه کاریش کنی"؟ منم بچه رو که روی پیشونیش اندازه یه توپ کوچولوی پینگ پنگ باد کرده بود یه ساعت پیش خودم نشوندم و نتیجه اینکه دو روزه سر و صدا نمیکنه. حالا اینکه چه جوری مجبورش کردم یه صفحه دیکته بنویسه رو بیخیال!

میگفتم که، در تمام مدرسه فقط و فقط یک شاگرد، قاعدتاً یکی از شاگردهای خودم هست که دوستم داره، برای بقیه نادرشاه افشارم!

  • هولدن کالفیلد

یک بار هم که فکر کنم دم دمای سحرِ یه روزی از ماه رمضون بود از در کافه زدم بیرون. از جلوم یه موتور رد شد که روش دو تا مرد خیلی خیلی هیکلی نشسته بودن. نکته ی غیر عادیش البته پسربچه پنج شش ساله ی گیر افتاده بینشون بود که با صدای خفه و بسیار نا امیدانه بین اون دو نفر فریاد و دست و پا میزد و طلب کمک میکرد...

  • هولدن کالفیلد

پیامبر شدم!

:|

  • هولدن کالفیلد

1- شهریور ماه رفته بودم مدرسه ای صحبت کرده بودم برای کار و دیگه خبری نشده بود. خواهرم تاسوعا و عاشورا رفته بود مشهد و وقتی برگشت گفت "برای کار مدرسه ات خیلی دعا کردم" و منم بهش گفتم "مهر شُده دیگه، خبری نیست تموم شده چی رو الکی به امام رضا گفتی :))". فرداش بهم زنگ زدن که "فلانی بیا مدرسه که صحبت کنیم برای همکاری".

2- چند روز پیش خودم مشهد بودم. به محض رسیدن یه اسنپ گرفتم و راه افتادم سمت خونه ی دوستم. با راننده در مورد سالم و حلال بودن پول زیاد حرف زدیم، اینکه مثلا یه هزار تومنی هم خوردن نداره. موقع پیاده شدن 7 تومن بهش دادم و کرایه 6.5 بود، اونم گازش رو گرفت و رفت. ابته من خودمم قصد نداشتم اون 500 تا تک تومن رو بگیرم اما توی دلم گفتم "این همه گفت امام رضا امام رضا، حلال حلال ببین به خودش رسید چی شد". به یک ساعت نرسید که یه آقایی زنگ زد و گفت "آقا اسنپ گرفته بودین شما، من فکر کردم 7 تومن کرایه است، 6.5 بود اون 500 تومن رو چه جوری پس بدم بهتون؟"

3- جیرجیرک بهم خصوصی داده بود که فلان پست رو باز نشر بده، میخواستن یه خانواده رو بفرستن مشهد و من هم لینک دادم اما نه برای اینکه در اجر اخرویش دخیل بشم بلکه فقط چون کسی ازم درخواست کرده بود این کار رو کردم. یعنی من اصلا اعتقادی نداشتم به این که اون خانواده اینجوری بتونن برن مشهد، توی ذهنم پر از این پُستهای "لطفاً کمک کنید" بود که ابتر و بی نتیجه رها شدن! چند روز پیش بود که دوباره از جیرجیرک برام خصوصی اومد که "سلام هولدن جون.  خواستم ازت تشکر کنم بابت لینکی که دادی. ما اون خانواده رو داریم میفرستیم مشهد بیستم و همه کارهاش انجام شده. خیلی از کمکت ممنونم :) "

8- به نظر من چینی ها توی انتخاب عدد مقدسشون از همه ی اقوام دنیا خوش سلیقه تر بودن ... 8!

  • هولدن کالفیلد

حکایت همچنان باقیست... سالهای زیادی با هم بودیم و خوندیم و نوشتیم و توی سر و کله ی هم زدیم و بحث کردیم و دعوا کردیم و یقه گرفتیم و امثالهم! فکر میکنم در مجموع دوران خوبی بود و برآیندش مثبت! پنج سال زمان کمی نیست ها! با خیلی ها خاطره داشتم، با خیلی های دیگه هنوزم سر و کار دارم و با برخی تا آینده های دور به خاطره سازی مشغول خواهم بود! تا الان این وبلاگ رو میخوندید، اون رو محبوب و در ابعاد خودش تاثیرگذار کردید و ازتون بسیار ممنون هستم. اما بعد از این ... باز هم توی همین وبلاگ مینویسم و باز هم به این روند با قدرت بسیار زیاد ادامه میدم و به هیچ عنوان قصد خداحافظی ندارم! این "به پایان آمد این دفتر ... حکایت همچنان باقیست" هم هُرمز شجاعی مهر وقتی بچه بودم تهِ تک تک برنامه های خانواده میگفت و من تنها و تنها به همین دلیل نوشتمش! اما به خودم گفتم پتانسیلش که موجوده، پس یه کم با روانتون بازی کنم حالا که بیست روزه نبودم! :| و اما...

1- خونه ی رییس فراکسیون امید جناب آقای محمدرضا عارف رو پیدا کردم!

ژن خوب

لازمه توضیحی اضافه کنم خدایی؟

2- یک وقتهایی هست که دلت نمیخواد بنویسی، یک وقتهای دیگه ای نمیتونی بنویسی و یک وقتهای سومی هست که چیزی برای نوشتن نداری، شما همین ترتیب رو قوی به ضعیف در نظر بگیرید، برای من اتفاق افتاد! واقعاً دلم نمیخواست بنویسم، وقتهای کمتری بود که میخواستم بنویسم اما بنا به دلایلی نمیتونستم، و معدود دفعاتی بود که هرچه به نوشتن فکر میکردم چیزی در چنته نداشتم! این شد که دلتون برام تنگ شد!

3- بعد از حمله قدرتمندانه برخی عزیزان به سایتهای سینمایی و امحا چندی از اونها، من جمله سایت خارق العاده - و حالا خدابیامرزِ - 30nama بالغ بر 90% لینکهای دانلود صفحه سینما هیولا از دست رفته بودن که نشستم یَک یَکشون ... یعنی یَک یَکشون رو درست کردم و الان صفحه سالم در خدمتتونه!

4- قرار بود نوشته ای داشته باشم در مورد امکانات جدیدی که به قسمت نظرات پنلهای کاربری بیان اضافه میشه. این موضوع در حد بلاک کاربر اتفاق افتاد که کاملاً موضوع رو ابتر و ناقص میکنه! یعنی در واقع این قابلیت چیزی نیست که من ازش دفاع کنم چون چیزی که من فکر میکردم دامنه گسترده تری از دسترسی ها و کنترل کامنتینگ بود. بنابراین موضوع کان لم یکن تلقی شده و خودتون رو بابتش اذیت نکنید!

5- و ما حتی در مملکتمون میتونیم "کبدهای چرب" رو بسته بندی کرده و به فروش برسونیم، میگید نه؟ ایناهاش!

پک کبد چرب فروشی

5- به نظر من - که درست هم هست - انسان عاقل بایستی به تفکر و ساختار معتقد باشه نه به آدمها! توضیحی نمیدم در موردش اما دو تا مثال میزنم، برای من سینه چاک کردن به خاطر "تَکرار میکنم" دقیقا همسنگ مقوله ی "هرچی آقا بگه" قرار میگیره! یا مثلا اگه "تحریم ها بر ما تاثیری ندارند" عبارت بد و مسخره ایه باید از دهن هر کسی بیرون میاد بد باشه، نه اینکه ایشون بگه بشه حرف نابخردانه ی بلیهانه، ایشون بگه بشه دُرّ و گوهر مقاومت و پایمردی! اینجوری میشه که میگم انسان عاقل بایستی به تفکر و ساختار معتقد باشه نه به آدمها! چون من فرقی در احمقانه بودن "بدون فکر دنبال حرف فلانی دویدن" با "بدون فکر دنبال حرف بهمانی دویدن" نمیبینم!

6- میفرماید که چون خیلی وقته نبودی بیا یه فیلم هم معرفی کن! باشه! Ex Machina (لینک دانلود) رو ببینید و همزمان به این مطلب در مورد همین فیلم از وبلاگ احتمال اینکه خودم باشم نگاه بندازید!

7- بعد از بوقی سرآهنگ هستم! این رو با هم گوش بدیم؟

Oversense - And If The Stars - Ballad Power Metal

برای دانلود موسیقی، پس از باز کردن لینک روی گزینه ای که در این عکس مشخص شده کلیک کنید.

باقی بقای جمعه و شنبه ای که گذشت!

  • هولدن کالفیلد