Inside Monster

Will Come Again
پیام های کوتاه
بایگانی هیولا
نویسندگان

۲۷ مطلب در مهر ۱۳۹۵ ثبت شده است

1- من هیچوقت نفهمیدم چرا باید اسم یه آهنگ توی سبک هِوی متال "مولا علی" باشه!

*لطفا آهنگ مولا علی رو دانلود کنید و بعد از پخشش برید سراغ بقیه ی پست (راهنمای دانلود)*

پدر وارد اتاق میشود و میبند پسرش هدفون به گوش در حال هِد زدن با موسیقی است

+پدر: سلام پسرم چی گوش میدی؟

*پسر: سلام، مولا علی!

+: یا علی پسرم! صفای وجودت! نگفتی، چی گوش میکنی؟

*: مولا علی!

+: علی یارت باشه پسرم، زیر سایه ی امام زمان باشی ایشالا! نگفتی ها، چی گوش میدی؟

*: مولا علی!

+: پسرم چقدر امروزت با دیروزت فرق داره، تعلقات مذهبیت چقدر بالا رفته، چه درویش مسلک و علاقه مند به امام علی شدی! به به، درود به شیری که تو را خورد!

*: پدر جان، اسم آهنگ مولا علی هست! نشستی برای خودت هی دیالوگ میگی، مگه فیلم جنگیهای جمشید هاشم پوره؟ :|

+: :|

بعد وجدانا من هر چی توی این آهنگ غور و تفکر و تعمق میکنم، نمیتونم بفهمم کجای این صدای گیتار الگتریک و سولوی خفن بیانگر مولا علیه :))

2- میفرماید که فیلم "خنده های آتوسا" به زودی میاد:

تشکر از اون عزیزی که خنده رو LAGHTER زد و نه LAUGHTER :| و تشکر از همه ی عزیزانی که پس از دیدن این سوتی گفتن "ولش کن بابا، همین پوستر رو بزنید بره"! بعد اینها توقع دارن منِ نوعی برم همچین فیلمی رو ببینم؟ :| پول هم بدش بالاش؟

3- شاعر میفرماید که:

I draw a line on the wall, one time a day every day

you have to be like me too, calculate for yourself

look! how many century, accept the slavery

your world become similar ... an individual cellular

close your eyes & be sure, your life will be over

among only four walls, your exist will be useless

woodline of this slaveness covers your walls totally

you will see in few days we have no time anymore

که یعنی:

خط میکشم رو دیوار، همیشه روزی یک بار

تو هم شبیه من باش حسابتو نگه دار

ببین که چند تا قرنه تن به اسیری دادی

دنیات شده شبیه سلول انفرادی

تا چشم رو هم میذاری میبینی عمر تموم شد

بین چهار تا دیوار وجود تو حروم شد

چوب خط این اسیری دیواراتو پوشونده

همین روزا میبینی که فرصتی نمونده

:|

همین :|

  • هولدن کالفیلد

کامنتها رو مخفی میکنم، از دید عموم پنهان میکنم، مادامی که سر حرفت باشی، سر حرفم هستم!

خوش اومدی و به سلامت!

  • هولدن کالفیلد

مدارا کردن هم حدی داره، بر خلاف وقاحت و بی شعوری که حدی نداره!

نمیخواستم عکس العمل خاصی نشون بدم اما برخی پرده دری ها دیگه قضیه رو تموم کرد! بذارید یه بار عین خودتون باهاتون حرف بزنم!

میدونید، نه نمیدونید! بیان دُکمه ی خفه شو داره! یه گزینه رو فعال میکنی، و سپس تو لال خواهی شُد! از اون تاریخ هیچکس شخصیت حقیر و زننده ات رو نمیتونه شاهد باشه، چرا؟ چون هر بلاگری خدای وبلاگشه و من تعیین میکنم کدوم کامنت اینجا نمایش داده بشه، متاسفانه به شعور برخیتون امید داشتم که بی شعوری مسلم خودتون رو نشون دادید! از این تاریخ جفنگیات، شطحیات و اونچه از درون کوزه تون میتراوه شخصا به من میرسه، و من شخصا به ساختارهای جنسی ارگانیزمم هم نیست شما چی میگید در موردم، مادامی که عمومی منتشر نمیشه هر چی دوست دارید از کاسه توالت مغزتون بیرون بریزید و مطمئن باشید هیچ اتفاقی نمیفته! با توهین به کاربرهای دیگه، قضیه رو از حد خصومت و عناد و حماقت و بی شعوری شخصی فراتر بردید! تفکر ایرانی همینه، تفکر ایرانی هر نرمشی رو ضعف میبینه! ماهها هیچ عکس العملی نداشتم بهتون، اجازه دادم لیاقت خودتون رو اینجا به من نسبت بدید! خندیدم، گذشتم، اهمیت ندادم، و شما فکر کردید خبریه اینجا! نه احمقهای عزیز، نه کم عقل های بی شعور! کار یه تیک رو فعال کردن هست لال کردن شما! صرفا لازم بود یه تیک بخوره تا دهنتون بسته بشه! اشتباه کردم، از اول اشتباه کردم بهتون خندیدم! باید از اول در خور لیاقتتون باهاتون رفتار میکردم! و اتفاقا کار یه تیک دیگه هم اینه که حتی وقتی الان بدو بدو میری یوزر میسازی تا بیای فحشهات رو بدی، اون هم راحت لالت کنه!

آنجلینا جولی توی یکی از این فیلمهای آشغالی که بازی کرده، به پسرش میگه "هیچ وقت دعوا رو تو شروع نکن، ولی تو تموم کن"، شما شروعش کردید، من براتون تمومش میکنم!

با تشکر از شما حقیرهای عزیز که در این مدت حقارت خودتون رو فریاد زدید!

پ.ن 1: کامنتها برای همه ی کاربران نیاز به تایید داره، این اتفاق پس از حمله ی یکی از همین حقیران متوحش با کاربری بیان به این کامنتدونی اتفاق افتاد!

پ.ن 2: زین پس تمامی کامنتهای حاوی توهین به اشخاص که توسط کاربران بیان اینجا گذاشته بشه، در وهله ی اول به مسئولین بیان، و در صورت تکرار به پلیس فتا، که حواسش به همه چی هست گزارش میشه، خیالتون راحت، تا دادسرا میرم و شکایت میکنم ازتون!

پ.ن 3: از همه ی دوستان عزیز که فضای متشنج این چند وقت رو تحمل کردن عذر میخوام!

پ.ن 4: دموکراسی لیاقت میخواد، خیلی ها لیاقت یه کامنت آزاد رو ندارن، توقع دارید اینجا بشه آمریکا؟

  • هولدن کالفیلد

عمیقا معتقدم خیلی مسخره است بخوای به کسی پیشنهاد کنی Fargo رو ببینه ... چون همه باید دیده باشنش! اما ببینید! فارگو رو ببینید!

از اینجا دانلود کنید

زیرنویس فصل اول فارگو

دانلود KMP برای اجرای فایلهای با کُدِک X265 (کم حجم و با کیفیت تر هستن!)

باقی بقای شما!

  • هولدن کالفیلد

عنوان، موضوع یه مقاله ی علمی نیست، بلکه اشاره به آزمایشی داره که دیروز و طی پُست قبلی در همین وبلاگ انجام شد! یک آزمایش در روانشناسی اجتماعی!

هدف از آزمایش بررسی این مطلب بود که آیا نگرش منفی به گوینده باعث برداشت بد از حرفهای صحیحش میشه یا نه؟ به همین منظور از مورد پذیرش ترین گزاره ی اخلاقی مردم کُره ی زمین یعنی "صحت راستگویی و ناصحیح بودن دروغگویی" استفاده شد و نتایجی به این شرح به دست اومد:

*هشت نفر مخالفت خودشون رو با خوب بودن راستگویی و بد بودن دروغگویی اعلام کردند*

بنابراین فرضیه پژوهشگر در مورد "اثر مفروضات شنونده در مورد گوینده بر کیفیت نگرش به مطالب" تایید شد و نشنان داده شد که آزمودنی ها بدون توجه به کیفیت محتوا و تنها به دلیل نگرش منفی به نویسنده، با بدیهی ترین اصل اخلاقی جوامع بشری هم مخالفت می کنند! تحقیق فوق از دسته تحقیقات بُنیادی است و برای بالا بردن دانش بشر نسبت به رفتار انسان انجام شده!

پ.ن 1: معمولا تحقیقات بنیادی مصالح تحقیق ها و یافته های کاربردی میشن، و من هم نتایج این تحقیق رو به کار میبندم! از این تاریخ، لایک ها و دیسلایک ها به علت از ارزش افتادن و بی اعتباری در نشان دادن نظرات و همچنین به دلیل اعتبار و روایی نزدیک به صفرِ آنها، از وبلاگ حذف میشن! کسانی که با چیزی مخالفن میتونن حرف بزنن! و البته منم میتونم در جواب دوستان حرف بزنم، میدونید که؟

پ.ن 2: تا آزمایشی دیگر و بررسی رفتار دیگری از شما مخالفان گرامی، درود و دو صد بدرود!

  • هولدن کالفیلد

راستگویی کاری پسندیده و دروغگویی کاری ناپسند است.

  • هولدن کالفیلد

حالا باز من یه توصیه میکنم، شما باز میاید الکی و بدون هیچ توجهی میکوبید میرید، که البته مهم هم نیست، چون اگه مهم بود، یه دفعه اومده بودید کوبیده بودید ریخته بودید ترکیده بودم دیگه نمیومدید! ولی اینکه هر بار میاید میکوبید و میرید باز میاید میکوبید و باز میرید و باز میاید میکوبید، باید نشون بده چقدر کوبیدنتون مهم نیست! در واقع مثل توپ تنیسی هست که میخوره به دیوار بتُنی! فقط موندم کدوم اراده معطوف به قدرتی میکوبه شما رو به این دیوار بتُنی! چون به هر حال شما توپ تنیسین و توپ تنیس خودش بلند نمیشه بخوره به دیوار که! اسکواش ندیدین؟ یکی از قوانین مهم - و خیلی بدیهی - نیوتون هم میگه کنش واکنش داره و تا کنشی نباشه از این خزعبلات نیست که چون من آخرین باری که فیزیک مطالعه کردم خرداد 82 و در جریان سلسله مسابقات امتحان سال اول دبیرستان ترم دوم بود از توضیحش میگذرم! بله عرض میکردم که مهم نیست میکوبید! ولی حداقل به این حکمتی که از خودم میپراکنم توجه کافی مبذول بدارید چون اینها همه کلی خون دل بالاش خورده شده و برخیش بارها کمتر از قوانین نیوتون که دنیا رو تکون داد بدیهی هستن، و بنابراین دسترسی بهشون سخت تر! نهایتا این شما و این حکمت یه خطی این برنامه:

بدون دعوت مستقیم هیچ جا نرید، به هیچ عنوان، به هیچ وجه! بذارید به خودتون بگن بیاید بعد برید! خیلی بهتره جایی نباشید و دلتنگتون شن - یا حتی نشن - تا اینکه از روی خوش قلبی جایی باشید و نخوان شما رو - حتی با فرض اینکه شاید بودید میخواستن - و به شخصیت و شانتون توهین کنن!

  • هولدن کالفیلد