Inside Monster

Will Come Again
پیام های کوتاه
بایگانی هیولا
نویسندگان

۱۸ مطلب در خرداد ۱۳۹۵ ثبت شده است

چند ماه پیش وقتی محتویات دندان پرُ شده ام را در دهانم حس کردم به خودم گفتم "بد تر از این نمی شود". فکر هم نمیکردم بشود، خوب که نگاه کنی میبینی احتمالا هم نباید بدتر از یک دندان تو خالی که هر چه میخوری را در خود نگاه میدارد پیدا شود؛ اما در کمال تعجب پیدا شد، به سمت چپ فَکَم پناه برده بودم، که پس از مدتی شروع کرد به تیر کشیدن، درد گرفتن، هر لقمه ای ، هر لیوان آبی ، هر چیزی ممکن بود من را در خوردم بپیچاند... اینجا بود که گفتم بدتر از این نمیشود... اما باز هم شد، کابوس های شبانه ام بیشتر و بیشتر شد و از چند شب یک بار به رکورد پنج بار پیاپی در یک شب رسید... آیا بدتر از این می شود؟

دیشب، در میانه ی اتفاقی که روح را می خراشید، که مغز را مستهلک می کرد، که دل را میمیرانْد، با خودم تکرار می کردم که "دیگر درست نمی شود" تکرار می کردم و باز هم تکرار می کردم... پنج صبح بود و بدون هیچ دلیل مشخصی به قطعه پیانوی مرموزی که مرا در هم میشکست پناه برده بودم. ملودی در گوشم میپیچید، حس می کردم، واقعا معتقد بودم دیگر درست نمیشود... صدای کلید های پیانو را میشنیدم و میلرزیدم... دیگر درست نخواهد شد...

امروز یک بار دیگر ، فهمیدم، زندگی همیشه غافلگیرتان می کند، روزی ممکن است فکر کنید هیچ چیز بدتر از این نمی شود، و زندگی در کمال افتخار بدترش می کند... روزی اما ...

هیچ میدانستی که تو، ملودی شامگاهی منی؟

پ.ن: تو ... ملودی شامگاهی منی...

بشنویم:

Melody Of The Night No.5 - Jin Shi - Classical Piano

  • هولدن کالفیلد

1- رادیو بلاگی ها، ایده ی خیلی خوبه، به شرط تلاش کردن و در نظر گرفتن برخی نکات، میتونه حرکت بزرگی باشه! حمایتشون کنید، بهتون خوش میگذره!

2- مگه همین الان نگفتم که رادیو بلاگی ها، ایده ی خیلی خوبه و به شرط تلاش کردن و در نظر گرفتن برخی نکات، میتونه حرکت بزرگی باشه! چرا نمیرید حمایتشون کنید که بهتون بیشتر خوش بگذره، نمون اینجا آقا، برو!

3- عجب آدمهایی هستید، برای بار سوم میگَم که رادیو بلاگی ها، ایده ی خیلی خوبه و به شرط تلاش کردن و در نظر گرفتن برخی نکات، میتونه حرکت بزرگی باشه! برید فالوشون کنید!

4- همه ی کاربرها، هر شونصد میزبان وب، تَکرار میکنم ... همه ی کاربرها، هر شونصد میزبان!

5- وقتی توی جنگل یا روستا قدم میزنید، هر سگی که شما رو ببینه پارس میکنه و دندون نشون میده، ولی شما نه به سمت سگ پارس میکنید، نه دندونتون رو به سگ نشون میدید!

  • هولدن کالفیلد

یه پیغام خصوصی بی نام و نشون اومده برام، از قطعا یکی از دخترهای زندگیم و من نمیدونم چه کسی ... کوتاهه! توش نوشته با همه ی آزارهایی که من رو دادی ، دلم برات تنگ شده.

یا همه ی آزارهایی که دادمش... با همه ی آزارهایی که دادمش...

از وقتی خوندمش، همین رو تکرار میکنم...

با همه ی آزار هایی که دادمش...

  • هولدن کالفیلد

جهان اول جایی است که در آن مردم به صورت عملی به عقاید هم احترام می گذارند.

جهان سوم جایی است که وقتی از مردم درخواست میکنی به عقاید یکدیگر احترام بگذارند، وا اسفا سر میدهند که ایها الناس مردم در جهان اول هر غلطی دلشان می خواهند می کنند، من چرا نکنم؟

پ.ن ۱: به زودی شاید متنی بنویسم در مورد دلایل اینکه اینجا چرا فارغ از ″درستی و غلطی″ اعتقاداتم، هر چیزی مینویسم حتما مخالف داره، حتی اگه بنویسم دروغگویی بده یه عده طرفدار دروغگویی میشن!

پ.ن ۲: اصلی ترین دلیلش تاثیرگذاریه! 

پ.ن ۳: نفس بگیرید بعد حمله کنید، باقی بقا!

  • هولدن کالفیلد

شروع شد ... یه ماه وقت دارید یا فوتبالی باشید، یا باز در موردش حرفهای صد من یه غاز بزنید!

حالا میگم شما که به هر حال یا در مذمتش شطحیاتِ نیچه!!! میگید یا بازی ها رو در نهایت لذت میبینید، حداقل بیاید بدونید این هفته چه خبره!!!

و این بار سرآهنگ پیشنهاد میکنه موسیقی رسمی جام رو گوش کنید:

David Geutta feat. Zara Larsson - This One's For You - Pop

  • هولدن کالفیلد

... قبول! اصلا اعتقادات هر کس به خودش مربوطه، سطح اعتقادی هر فرد هم همینطور، اینکه چقدر مقید به رعایت اعتقادات خودش هست هم باز همینطور! پس اگه نمیخواید روزه بگیرید، نگیرید، به هیچ کس هم ربط نداره، ولی...

شما که اینقدر با شعورید که برای مردم حادثه دیده توی بلژیک و فرانسه و آمریکا و آلمان عزاداری میکنید، اینقدر بی شعور نباشید که جلوی چشم هموطن روزه دارتون "در ملا عام" روزه خواری کنید! قبول؟

پ.ن 1: اینهایی که روزه خواریشون در ملا عام ، سیگار کشیدن در وسط خیابونه، از همه ی اونای دیگه منزجر کننده تر هستن!

پ.ن 2: من بنا به دلایلی روزه نمیگیرم، گفتم اگه خواستید حمله کنید گل به خودی نزنید یه موقع!

پ.ن 3: پارسال تیم ملی والیبال استکبار جهانی - معروف به آمریکا - که توی ماه رمضون با ایران بازی داشت، با یه تصمیم مشترک قرار گذاشتن توی استادیوم تا وقت اذان از آب خوردن و غذا استفاده نکنن تا مردم روزه دار توی استادیوم ناراحت نشنو به اعتقادات فرهنگ میزبانشون احترام بذارن. آمریکایی ها محبوب ترین حریف های ایران بودن و مردم جز خوبی پشتشون هیچی نگفتن، اونا هم در مورد ما همینطور!

پ.ن 4: بنا به اونچه کفاّر - بابام میگه بهشون!!! - در پ.ن 3 انجام میدن، حالا میبینی چقدر بی شعوری؟

پ.ن 5: تا اطلاع ثانوی بیت های دوست داشتنی آلبوم  کربلایی محسن چاوشی رو اینجا ته پُست هام مینویسم!

دست که میبردی به کوله بار سفر ... دخیل میبستم به دستگیره در

دخیل میبستم به جاده های عبوس ... دخیل میبستم به آخرین اتوبوس

آخرین اتوبوس - شاعر: حسین صفا

پ.ن 6: الباقی ایز یور بقا :|

  • هولدن کالفیلد

ولی وجدانا مگه میشه آدم این بیت رو بشنوه و ننویسه ازش؟

"موذن زاده داره رو مزارت نوحه می خونه ... چه کردی با خودت آوازه خون شهر بی شاعر"

پ.ن 1: البته من پاروی بی قایق رو بیشتر دوست داشتم!

پ.ن 2: ترانه های حسین صفا توی این آلبوم، متاسفانه اضافی به نظر میاد!

پ.ن 3: چه دردی میکشه عاشق، فقط پاییز میدونه ... خراسون از چه می ناله، فقط چنگیز میدونه

پ.ن 4: ماه رمضان همگی مبارک!

پ.ن 5: فکر میکنم فصل جدیدی از زندگیم آغاز شده.

پ.ن 6: عذاب هرزه رویی رو گل جالیز می دونه ... موذن زاده داره رو مزارت نوحه میخونه"

پ.ن 7: باقی بقا!!!

  • هولدن کالفیلد