Inside Monster

Will Come Again
پیام های کوتاه
بایگانی هیولا
نویسندگان

1- در مورد پست قبل باید بگم که وقتی آلبوم 2012 ویژن دیواین اومد یه فروم اینترنتی توی سایتشون راه انداختن که مجموعاً مشتمل میشد بر 10-12 نفر از سرتاسر دنیا. یک تاپیکی اونجا داشت با این سوال که "آلبوم را چگونه تهیه کردید"؟ که ملت میومدن میگفتن فلان طور خریدم  فلان کار رو کردم و اینها. من رفتم خیلی رک و راست گفتم دانلود غیرقانونی کردم!!! بعد توضیح دادم که بنا به دلایل سیاسی و اینها موسیقی بین المللی مدرن غربی توی مملکت من عموماً اجازه انتشار نداره! بعد این مبحث رو اونقدر ادامه دادم تا حتی ادمین فروم، که احتمالاً از نزدیکان اعضای گروه بود، نقض کپی رایت من رو کاملاً نادیده گرفتن و حتی تشویقم کردن که دنبال موسیقی خوبم و گفتن که همین مسیر رو ادامه بدم! من همون مسیر رو ادامه دادم ، حتی اگه نمیگفتن هم ادامه میدادم ولی میخوام بهتون بگم قدرت یه ایرانی اینه :|

2- در مورد رفع حصر و نامه ی جهانگیری و اینها! عرضم به خدمتتون که این حرفها عمیقاً بهم بر میخوره! به شدت ناراحتم میکنه! یعنی چی حصر رو رفع کنید و فلانی ها رو آزاد کنید؟ همین؟ تموم؟ اصلاً فرقی نداره شما معتقید تقلب شده یا - مثل من - نشده! مسئله ی اصلی اینه که ته و توی این موضوع باید در بیاد. به هر حال دو حالت بیشتر نداره، یا تقلب نشده، یا شده. اگر شده و جناب میرحسین موسوی مدرکی داره، و اگر نشده و ایشون مردم رو شورونده، باید در یک دادگاه صالح مشخص بشه. باید معلوم بشه ما یک رییس جمهور غیرقانونی داشتیم، یا یک انقلاب کننده ی مخملی!!!؟ یعنی چی؟ این چه روندیه توی مملکت که همه به همه اتهامهای سنگین میزنن - مثل اتهامات مثلث جهانگیری-روحانی-قالیباف به هم - و بعدش انگار نه انگار؟ سر مسائل 88 خونها ریخته شده، و وضعیت مملکت شش هفت ماهی کاملاً روی هوا بوده! به شعور مردم توهین نکنید تو رو قرآن!

3- و در مورد سینما! فیلم بمب: یک عاشقانه فیلم بدی نبود، اتفاقاً در مجموع خوب بود، مخصوصاً اگه از طراحی لباس و چهره ی ابلهانه اش فاکتور بگیریم اما در انتهای فیلم [خطر لو رفتن داستان به شکلی عجیب] که پیمان معادی رو از توی آوار آوردن بیرون - و صرفاً چهار تا دونه زخم برداشته بود و داشت میمرد!!! - این همسرشون خانم لیلا حاتمی چقدر آروم و با شخصیت و بدون استرس و نگرانی رفتن سر آمبولانس گفتن "آقا من همسرشون هستم" اونها هم گفتن "باشه" بعد لیلا حاتمی گفت "خب ممنون، خبر بدید" :| بعد وایساد شوهرش رو بردن :| آخه این چیه خدایی؟ خداوکیلی! تو رو قرآن :| عجبا!!! همه شکهای پیمان معادی درست بود که :| :|

4- در مورد آقای نوبخت! ایشون فرمودن که ما از دولت احمدی نژاد 5800میلیارد تومن بدهکاریم به بانک مرکزی بابت یارانه ها، نمیتونیم که یارانه رو بالا ببریم! این مبلغ 45 روز یارانه این مردمه البته و جناب نوبخت عوامفریبی کرده توی حرفش!!! دوماً ایشون گفته نمیتونیم یارانه رو بالا ببریم چون باید بدهی دولت قبل رو بدیم، استاد، کینه و نفرت چشماتونو کور کرده، دولت قبل دولت خودتون بوده خرفت!

خلاصه که همینها!!!

 • ۹۷/۰۹/۲۴ ، ۲۳:۴۸
 • هولدن کالفیلد

آراء الحکما: جلد  (۸)

 • 97 به اقا کرم
 • به حرف های دوست و همفکرت نگاه کن!
  حقیقا ترجیح میده حقیقت اون چیزی باشه که دلش نمیخواد.
  اگر حقیقت منافع و خودخواهی های دلش رو تامین کنه حقیقت رو میخواد - اما خدا نکنه زمانی حقیقت منافع و خودخواهی های دلش رو تامین نکنه ، اونوقت هست که دیگه دلش حقیقت رو نمیخواد. مثل حالا. همه انسانهای سیاستمدار اینطور هستند و همیشه حقیقت رو در صورتی می پذیرند و میخوان که در راستای منافع و خودخواهی هاشون باشه. و همیشه با ریاکاری خودخواهی هاشون رو با اسم های زیبائی مثل عدالت خواهی و مردم خواهی پوشش میدند.

  خدایا اندیشه و احساس مرا در سطحی پایین میاور که زرنگی های حقیر و پستی های نکبت بارو پلید شبه آدمهای اندک را متوجه شوم ، چه دوست تر می دارم بزرگواری گول خور باشم تا همچون اینان کوچکواری گول زن.( علی شریعتی) • 97 به اقا کرم
 • آره بگذریم چون منافع خودت و دوستان و همفکرانت خدای نکرده ممکنه به خطر بیفته. کسانی مث شما همیشه زمان هائی که منافعشون تامین نمیشه یا به خطر میفته حال و حوصله هیچی ندارند و سست ، کور ، کر ، احمق و نفهم میشند. صحبت کردن در مورد عملکرد قوه قضائیه که جای خود دارد.

  آره ، تو راست میگی. هیچ سند و مدرکی نبود.  کسی که خوابیده رو میشه بیدار کرد اما کسی که خودشو به خواب زده هرگز.


  فقط. لعنت خدا به همه انسانهای ریاکار و دروغگو. آمین. تو هم بگو آمین. یه نگاهی به وضعیت مردم بکنید و از این همه ریاکاری که به خرج میدید خجالت بکشید. هنوزم ول کن نیستید.
  سلام:)

  راجع به قسمت دوم:
  بگذریم از اینکه سیستم قضایی ما ترسو و یا آلوده و یا ناتوانه که نمونه اثبات کنندش همین قضیه سلطان سکه و باقری درمنی که نه پیگیر ریشه های عمیق‌تر ماجرا شدن و حتی معلوم نشد باقری برای نقشه فرارش چطور با اون افراد هماهنگی کرده، از داخل زندان؟؟ یا هنوز دوستان و همدستانی بیرون داره؟ حال و حوصله بازکردن قوه قضاییه رو ندارم. 
  مسئله مسئله مردمیه که همون زمان با سه چهارتا جمله بی هیچ سند و مدرکی، دریغ از یه ویس خشک و خالی، یه عکس، یه هرچی! ریختن توی خیابون و اتیش زدن و ... اینجور آدم‌ها تحمل تماشای یه قضاوت عادلانه رو دارن؟ تحمل حکمی که علیه‌شون باشه رو چی؟ بیشتر جامعه نگاه هواداری به سیاست دارن تا نگاه منطقی و این می‌شه حاصل اینکه کسایی مثل میرحسین و کروبی تا الان محاکمه نشدن و خیلی های دیگه.

  راجع به قسمت سوم:
  آقا منتظر نقد طویل تری بودم ولی خب کاچی به ز هیچی.

  روز و شب عالی، متعالی.
  :)
  جواب:
  اونجایی که میگم دادگاه صالح، واقعاً منظورم حق با اینهاست یا با اونها، نیست. حقیقتاً من ترجیح میدم حقیقت اون چیزی باشه که من دلم نمیخواد تا اینکه یه عده آدم ما رو اینقدر پرت فرض کنن که بده بستونهاشون رو علناً انجام بدن!
  در مورد دومی.
  در زمینه این اشخاص و مسائل دیگه ، یه بار برای همیشه دهن ریاکار و خودخواه ت رو ببند. حرص و آز و کبر توی وجودت اجازه دیدن حقیقتو بهت نمیده. برخلاف تو و دوستان و همفکرانت بقیه متوجه حقیقت هستند و همه میدونند حقیقت چی هست. خودتون هم خوب میدونید حقیقت چی هست اما از روی کبر و آز و حرصی زیادی که دارید خودتون رو به خواب خرگوشی زدید. (بوی کبر و بوی حرص و بوی آز - در سخن گفتن بیاید چون پیاز / مولانا)

  میدونم حالت از خودت بهم میخوره. ماهم همون حسو بهت داریم. هم نسبت به خودت و هم نسبت به کسانی که مث تو از روی ریاکاری خودشون رو به خواب خرگوشی زدند و مدام چرت و پرت میگن و فکر میکنند کسی متوجه این مزخرفاتی که از توی ذهنشون بیرون میاد نیست. مطمئن باش اکثر مردم متوجه میشن و فقط به روتون نمیارند. چون مثل سعدی فهمیدند که:
  با سیه دل چه سود گفتن وعظ ؟ نرود میخ آهنین در سنگ.  و نمیخوان وقتشون رو برای کسانی مث شما که از روی ریاکاری خودشون رو به خواب زدند تلف کنند.

  میدونی چرا عمیقا بهت برمیخوره و ناراحت میشی؟؟ چون ریاکاری و خودتو به خواب زدی. ریاکار و احمق نباش ، خودتو به خواب نزن تا بهت برنخوره و ناراحت نشی. مث خیلی ها. اگر از یک آدم بی طرف بپرسی همه چیزو کف دستت میذاره. و نه از خودت و دوستانت.


  مذاکرات با پرتاب خودکار به نتیجه رسیده بود
  شما به اون تاسی نکردین کیبورد پرت کنین؟

  جواب:
  طرف من بودن که :|
 • حورا رضایی
 • دربارۀ مورد دوم این لینک شاید دلایل حصر رو بهتر توضیح بده:
  https://www.aparat.com/v/meWFh/برنامه_جهان_آرا_با_حضور_سید_عزت_الله_ضرغامی
  از دقیقۀ 56 دربارۀ قضایای 88 صحبت می‌شه؛ دقیقۀ 88 بحث حصر جدی‌تر می‌شه؛ ولی به نظر من مهم‌ترین بخش این برنامه در رابطه با موضوع حصر اون میان‌برنامۀ دقیقۀ 109 هستش.
  جواب:
  دستت درد نکنه، میبینم
  در مورد گزینه دو

  من کلا همین حرفو سر مناظره های انتخاباتی دارم
  یعنی چی واقعا؟
  مناظره ها رو که خوب گوش کنی از سه حالت خارج نیست

  اینوری خائن به مملکت هست
  اونوری خائن به مملکت هست
  هر دو طرف خائن به مملکت هستن

  از اونجایی که هر چهارسال یه مناظره میذارن و کلی پته هم رو روی آب میریزن (یا) تهمت بهم میزنن و آخر سرم یکی از همین دو طرف رئیس جمهور میشه و تمام!!!
  عه
  اقا اگر روحانی اونیه که رئیسی گفت ، پس باید به جرائمش رسیدگی بشه
  اگر دروغ گفت ، باید رئیسی به حسابش رسیدگی بشه

  برعکسشم همینه
  نتیجه کل این فکرا این میشه که من کلا در مسائل سیاسی کشیدم کنار و هیچ نظری نمیدم 
  اینقدر اوضاع بین مسئولین خر تو خره (بلانسبت چهار تا ادم خوب بینشون) که من ترجیح میدم بشینم زندگیمو بکنم و بذارم هر غلطی که میخوان بخورن 
  نوش جونشون :-D

  جواب:
  اوا چرا :|
  کیبورد به سمت ادمین پرت کردین؟
  جواب:
  هان؟