Inside Monster

Will Come Again
پیام های کوتاه
بایگانی هیولا
نویسندگان

از دیروز که آلبوم جدید Stratovarius رو گرفتم - آلبومی که چند ماه منتظرش بودم - پشت هم چهار تا آلبوم شاخص دیگه رو هم تور کردم، آلبومهایی که نمیدونستم منتشر شدن، آلبوم تازه گروه Wang Wen از پنج گروه محبوب پُست راکِ من، آلبوم جدید This Will Destroy You از بزرگترین گروههای تاریخ پُست راک و آلبومهای جدید دو گروه پراگرسیو راک Nosound و Riverside که گروههای شاخصی توی سبک خودشون هستن. نمیدونید چقدر براشون ذوق دارم، سی سالمه و هنوز مثل یک بچه پنج ساله از رسیدن به اینجور چیزها ذوق میکنم. تقریبا به هرکسی که رسیدم از این آلبومها و حدی که به خاطرشون خوشحالم و لذتی که از شنیدنشون میبرم گفتم.

و چه ذوق احمقانه ای! ذوق کردن برای بی اهمیت ترین چیزها وقتی مهم ترینِ مسائل دونه به دونه هر روز بیشتر از قبل به هم میریزن. هر روز که اطرافم رو میبینم با این مواجهم که مردم چرا هنوز زنده ان؟ چه جوری از خونه میان بیرون؟ اصلا چرا کار میکنن؟ سر به اطراف میچرخونم و جز نیستی و نابودی و اضمحلال چیزی نصیبم نمیشه. فیلم میبینم و لذت میبرم، کتاب میخونم و کیف میکنم، موسیقی گوش میدم و ذوق میکنم و بعد... لجم میگیره، از خودم، از شما، از همه لجم میگیره. از این وضع لجم میگیره. از این زندگی لجم میگیره.

چرا زنده اید؟ چرا زنده ام؟ چرا نه من نه شما هیچکدوم نمیزنیم زیر همه چیز؟ این تقلای هرروزه چه ارزشی داره که ما رو عنتر و منتر خودش نگه داشته؟ یک تصویری از شش ماه بعدتون بدید، از سه ماه، از یک ماه، از ده روز، از یک هفته! فقط همینقدر! میتونین؟ میتونم؟

آره من از پنج تا آلبومی که از دیروز گرفتم ذوق میکنم، اینقدر احمقانه که لینک صفحاتشون هم براتون میذارم شاید چهار تا تعطیلتر از من هم از این ها استفاده کنن. من اینقدر احمقم، اینقدر احمق و خسته و کم امید، نا امید نه، کم امید! نا امیدی حتی پنج درصد کم امیدی هم بد نیست. بدترین حالت کم امیدیه، وقتی اونقدری کم امید داری که میدونی درست شدن که هیچ، کمی بهتر شدن اوضاع به یک معجزه ای باورنکردنی نیاز داره اما ناامید نیستی، هنوز یه کورسویی هست که خیلی ابلهانه از اینکه زیر همه چیز بزنی جلوگیری میکنه.

این کثافت ممتد... این کثافت ممتد... این کثافت ممتد!

 • ۹۷/۰۷/۰۶ ، ۱۹:۰۵
 • هولدن کالفیلد

آراء الحکما: جلد  (۱۴)

شونصد خط نظر نوشتم ولی بی‌خیال... برو بخواب. فردا که بیدار بشی همه‌چی درس شده.

پ.ن: گفته باشم اگه نخوابی تو امروز گیر می‌کنی و اگه خورشید در بیاد تو دیردز می‌مونی... حالا خوددانی.
جواب:
:|
باشه! :دی
 • مهدی صالح پور
 • من سالهای دور «به دستای خدا خیره شدم، معجزه کرد»*؛ به دستاش خیره شو، معجزه می‌کنه. دیر و زود داره، سوخت و سوز نداره

  * بخشی از یک ترانه از فرزاد حسنی با صدای محمد علیزاده
  جواب:
  حیف جمله خوبت که مال فرزاد حسنی بود! :|
  من هنوز به ماقال نرسیدم موندم توی من قال :))
 • حامد سپهر
 • این دلخوشیهای کوچیک رو هم زهرمار میکنن برامون هععععی:(
  جواب:
  والا به قرآن!
 • نیمچه مهندس ...
 • یک تصویری از شش ماه بعدتون بدید، از سه ماه، از یک ماه، از ده روز، از یک هفته! فقط همینقدر! میتونین؟ میتونم؟

  Copyright ©هیولای درون
  منم قبلا همین بودم که تو نوشتی ولی الان به یه جایی رسیدم که تقریبا میتونم بگم تا شش ماه بعد کجام و احتمالا به خاطر این باشه که خلاف جهت آب دارم شنا میکنم.سخته ولی داره میشه و خوشحالم.امید دارم که همه به این جا برسن.
  جواب:
  ایشالا!
  زندگی زیباست چشمی بازکن.....
  واقعا دیگه این مصرع مولانا دیگه این روزا جواب نمیده... با شروع مدرسه ها رفتن به مدرسه ها و دیدن  و شنیدن از احوالات و مشکلات بچه هایی که واقعا گناهی ندارن جز اینکه مریضن 
  تو این پرسه زمانی اگه به خودمم امیدوار باشم.  با دیدن بچه ها و خانواده هایی که گناهی ندارن جز اینکه مجبورن  علاوه بر اینکه داروهای بچه اشونو تهیه کنن اونا رو فیزیوتراپی، کار درمانی و گفتار درمانی و....ببرن ،حرف از امید میشه مضحک ترین حرفی که میشه پیش این عزیزان زد
  جواب:
  آفرین بالاخره یکی مثل من پیدا شد!
  آلبوم د بلک رین anoice وصف حال این روزای ماست...
  جواب:
  یادش بخیر چقدر یه مدت انویس گوش میدادم :دی
  خدا لعنتشون کنه که این خوشیهای لحظه ای مونو هم ازمون گرفتن..حتا کوچیک ترین لذت نوستالژیکی مثه بستنی لیس زدن شده زهر هلاهل
  جواب:
  بشمار!
 • سجاد معمولی
 • این احساس پوچی و ناامیدی رو من چندین ساله که دارم.
  خوشحال باش که یه چیزهایی هست که میتونه ذوق‌زدت کنه؛ واسه من که همونام نیست.
  زیاد هم به این چیزا فکر نکن
  اه، لحنم خیلی نصحیت‌گونه و «عاقل اندر (بلا نسبت) سفیه» گونه شده. اونقد بدم میاد وقتی اینطوری میشه. از نصیحت کردن بدم میاد.
  آقا هر کاری دوست بکن
  :))))

  جواب:
  :))))
 • باران میم
 • هیچ شرایط نکبت باری تا ابد ادامه نداره، و اینکه هر کاری بقیه کردن منم همونجور، این دوتا جمله باعث میشه ادامه بدم
  جواب:
  تا ابد که نه، ولی ممکنه تا آخر عمر من وجود داشته باشه :|
  اگر تو فردا را به درستی ندانی، سوگند به آسمان که هیچ چیز را نمی‌دانی، اگر تو فردا را ننویسی، هیچ چیز ننوشته‌ای، اگر تو فردا را چون نسیم شیرینی که گه‌گاه می‌وزد نبویی، هیچ چیز را نبوییده‌ای، و اگر تو فردا را با ژرف‌ترین باورها باور نکنی، هیچ چیز را باور نکرده‌ای سوگند می‌خورم، هزار بار سوگند می‌خورم که تو اگر گمان کنی که هر فردایی شکل هر امروزی‌ست، زندگی را به اهرمن سپرده‌ای و گریخته‌ای.

  ن.ا
  جواب:
  هعععی!
  آقا اینطوری نگین. قشنگی ماجرا لذت بردن از همین چیزهای کوچیکه. 
  جواب:
  قشنگی کدوم ماجرا؟ :|
  هعی روزگار...
  جواب:
  هعععی!
  خیلی وقته دیگه کلاً با موسیقی ذوق نمیکنم ولی دلم خواست یه بار سبکای موسیقی ای رو که گفتین رو امتحان کنم ولی اون احمقه فک کنم دیگه نذاره همچین چیزی دلم بخواد :دی
  جواب:
  دیدی؟ زدم ترکوندم ماجرا رو!

 • بهارنارنج :)
 • چرا اینجوری میگی خب؟چرا ذوق رو زهرمار،میکنی؟منم تو این سن هنوز مثه بچه ها با لوازم تحریری رفتن ذوق میکنم،با به مداد و دفتر خربدن تا چندروز خوشحالم!این نعمت بزرگیه!
  کور و بیمارن اونایی که نتونن حتی با این چیزای ساده حال خودشونو خوب کنن!اینا هیچم بدبختی نیست!
  هرچند که خیلی چیزای دیگه داریم که با فکر کردن بهش قدر دان باید باشیم


  ناامید چی؟مگه تا الان که بزرگ شدیم اونا بزرگمون کردن؟چرا انقدر خدارو فراموش کردیم تو زندگیمون واقعا؟؟عین یه مشت موجود بدبخت که بیکس و بی هدف ولشون کردن توی یه زمین چرا کنن
  جواب:
  حالا ای کاش بشه منم دید روشن تو رو داشته باشم!