Inside Monster

Will Come Again
پیام های کوتاه
بایگانی هیولا
نویسندگان

پرزیدنت روحانی، دوم بهمن ماه هزار و سیصد و نود و شش - مصاحبه با رضا رشید پور: من به مردم به صراحت می‌گویم دولت به دنبال افزایش نرخ ارز نیست و همواره من در دولت به مقامات مسئول این تاکید را داشتیم چراکه نوسانات مختلفی بر زندگی مردم خواهد گذشت. روحانی تاکید کرد: خیال مردم از بابت دلار راحت باشد. (لینک منبع)

پرزیدنت روحانی، ششم شهریودر ماه هزار و سیصد و نود و هفت - جلسه پاسخگویی به سوالات نمایندگان مجلس شورای اسلامی: همچنین در حال انجام اقداماتی احتیاطی برای ماه ها و سال های آینده هستیم. این احتیاط دولت است وگرنه اگر قصد داشته باشیم مانند شهریور سال گذشته عمل می کنیم تا قیمت ارز در زمان دو هفته به قیمت سال گذشته خود بازگردد. (لینک منبع)

رونوشت به:

سید مصطفی تاجزاده و دیگر تئوریسین های دولت پنهان، صادق زیباکلام، جناب آقایان سیف و نهاوندیان، خبرگزاری رسمی دولت (یا مسئولیت تکذیب مصاحبه سیف در مورد نهاوندیان)، رضا رشیدپور، محمود صادقی و دیگر دلواپس خواندگان منتقدین، خانواده محترم رجبی و دیگر "هیچ کاره هایی" که ما را در انتخاب این وضعیت یاری کردند!

با تشکر، ستاد انتخاب بین بد و بدتر

با تشکر بیشتر، مرکز انتخاب بین راه و بیراهه

با خیلی خیلی تشکر، بنیاد انتخاب راستگویان و پاک دستان

با تشکر خیلی زیاد، ستاد "اگه الان رییسی شده بود"...

با تشکر، مجلس شورای اسلامی که از جوابهای رییس جمهور قانع نشدیم ولی آنها را به قوه قضاییه ارجاع ندادیم

با تشکر، ستاد فرار رو به جلوی دفتر ریاست جمهوری (سفر بجدرج)

 • ۹۷/۰۶/۰۶ ، ۲۳:۵۹
 • هولدن کالفیلد

آراء الحکما: جلد  (۳۲)

انتخاب روشن فکرای کشور ما ...
و ما همچنان امل های این کشور به حساب میایم....
و ممنون از کسایی که زمان انتخابات ... مارو آسفالت کردن(بخصوص بچه های تئاتر دانشگاه به زبان ساده ....) پیش بینی میکردن تقلب در انتخابات 
اون زمان ما متهم بودیم حرفی میزدیم میشدیم تندرو و امل و اصولگرای جنگ طلب خوب الان  یه خورده شما مسئولیت انتخاب بی بدیلتونو قبول کنید !!!حداقل اینجا...
شما متهم نیستید شما فقط ظواهر گولتون زد چیز دیگه ای نبود....
امیدوارم انتخابات بعد انتخابی داشته باشین که همه ی حرفایی که الان میشنوین فراموش بشه....
# هرچند هیچ‌وقت نمیشه همه رو به طور کامل شناخت. ولی خدایی شما شناخت نسبی هم انگار نداشتین....

جواب:
ایشالا عاقبت به خیر بشیم!
انتخاب های اشتباه تاوان داره...
اگر داده نشه بازم تکرار میشه...
البته هیچ جای امیدی نیس که انتخابات بعدی سر یه شوی سیاسی
دیگه دوباره اکثریت مردم (که همیشه هم به نظرم حق باهاشون نیس) جو زده نشن و به یه راه هدایت شده ای برن !!!!!
تاسف برای چندسال عمری که رفت و باید بره تو دوران دولت جناب روحانی...!!!
خشک و تر همیشه باهم می سوزن و این بدترین قسمت ماجراست :/
به امید اینکه لاقل انتخابات بعدی هدایت شده رای ها سر یکی نچرخه :)
موفق باشین.
جواب:
به همچنین شما هم!
فکر کنم بحث کلا اینه که روی هیاهو طرفدار یکی نشیم
ورییس جمهور تک دوره هم داشتن رو بهش فکر کنیم
طرفدارها برای انتخابات مارو خفه کردن 
هیاهو سازی و جنجال بپا کردن خیلییییییی جوابه برای انتخابات 
با طرفداری سلبریتی ها و چند تا نماد «رنگ شناسی»سبز  
و هیاهو 
بدون فکر بدون گفتن برنامه ها و کارها 


کاش درس بگیریم و هر جا دیدیم اینطوری داریم انتخاب میکنیم 
شک کنیم 

جواب:
یه همچین چیزایی!
یادمون نمیره سال 88 همین انسانهای تند رو هر زن چادری و مردی که ظاهر مذهبی داشت به باد فحش و کتک میگرفتن که شما به رجایی دوم یعنی احمدی نژاد رأی دادین!!! میگفتین شما به یه بچه گدا رأی دادین, به یه جارو کش, زشت رأی دادین ما رییس جمهور خوش تیپ میخوایم مثه خاتمی, ما رییس جمهور مایع دار میخوایم مثه رفسنجانی, ما رییس جمهور عشق خارجی میخوایم مثه موسوی نه رییس جمهوره جهد سازندگی!!! با پرستیژ باشه در مقابل خارجیها!! دیدیم همین خارجیها برای دیدار با روحانی از زن و مردشون با پیژامه و لباس خوابشون اومدن و دیدار کردن, الان هم که مجلسمون انقلابی شده و تند تند داره استیضاح میکنه نکنه خبریه ساله دیگه انتخابات مجلسه؟ چی شد روحانی که جنجال به پا میکرد اگه یه.وزیر استیضاح میشد, حالا برای دفاع از وزیرش به مجلس هم نمیاد چرا؟ این فراکسیون امید چه شده که میگن جهانگیری و روحانی باید استیضاح بشن, مگه سینه چاک نبودن برا این دولت فرتوت و کارنابلد؟  دنبال آبرو.میگردن ؟ شما میدونید؟ این مجلس که رأی اعتماد میداد به این وزیرا, چی شد افتاده به استیضاح دوباره آخوندی استیضاح میشه ؟ مگه میشه ؟ مگه داریم ؟ مردم گوش مخملین ؟
جواب:
در مورد خط اول که این بد برخورد کردن با مخالف، چپ و راست نداره، هر دو طرف یه اندازه مقصرن!
در مورد بقیه متن هم خب ترجیح میدم دیگه حرفی نزنم!
سپاس از راهنمایی تون :)
جواب:
قربان شما!
 • جولیک ‌‌‌‌‌
 • من از این جا انداختنِ این که «هرکی به روحانی رای داده به هر طریقی تلاش داره بگه از وضع موجود راضیه» و تعمیم داده شدنش به هر آن کس که به روحانی رای داده، ناراضی ام ولی.

  من به روحانی رای دادم، معتقدم انتخابم برای اون زمان انتخاب درستی بوده (نظر به آنچه در دوره قبلش رخ داده) و انتخاب بهتری نداشته م، و الان هم نسبت به عملکرد یارو نقد دارم. وقیح هم نیستم (تو کامنتا دیدم). صرفا یارو بعد چهارسال معقول عمل کردن در زمینه هایی که به زعم من پیشرفتشون معادل آبادانی بوده، به شکلی غیرعادی کشیده زیر همه چی. نه که ساختار های موجود به دلیل عملکرد غیرکارشناسی و فکر نشده قبلی کلپس کنه، یا مثلا ترامپ دون دون افتاده باشه به جون تک تک زمینه های زندگی ما، یا مثلا سوءمدیریتی چیزی باشه...اصلا مدیریت وجود نداره، رو اتوپایلوتیم، و برداشت شخصی من اینه که ظاهرا خود یارو شخصا تصمیم گرفته بکشه زیر همه چی!! :| حالا اگه شماها واقعا از همون زمان نشانه های «این یارو قطعا میخواد بذاره رو اتوپایلوت بشینه نگامون کنه» رو دریافته بودین که خب من به پیغمبریتون ایمان میارم، صف بیعت کجاس :دی

   الان حرفم اینه، به خصوص اون عبارت تیتر که چه به صورت شوخی و خنده، چه به صورت حمله و تمسخر مدام به منِ نوعیِ رای دهنده به روحانی پرتاب میشه، باعث شده من نه تنها پست های دوران انتخاباتم رو پیش نویس کنم (به دلیل حمله های دریافتی)، بلکه نتونم در هیچ مکانی حتی وبلاگ خودم، چیزی بگم و منتظر کامنتای «امید بذر هویتتون بود که» و «ولی شما که از رایتون راضی این» و... نباشم. 

  هیچی دیگه، همین. گفتم شاید براتون جالب باشه بدونین چرا از این عبارت خوشم نمیاد. چه تو جمع های دوستانه و با شیطنت و نگاه های زیرچشمی که «آی کی مثل لبو قرمز میشه شروع می کنه به توضیح دادن فرق بین رای دادن و توقع داشتن از رای گیرنده با بت ساختن و توجیه کردن همه چی به هر قیمتی»، چه به صورت حمله ای و تهاجمی. اگرم براتون جالب نبود که خب یه تریبونی بود دورهمی استفاده کردم و با تچکر:))
  جواب:
  چون موضوع کهنه شده و نمیخوام دیگه دوباره جو متشنج بشه جواب این کامنت رو نمیدم
  با این توضیح که تو میدونی من در این مورد چی فکر میکنم و این رو قبلاً هم بهت گفتم!
 • مریــــ ـــــم
 • باتو نبودم!
  خب قبول!حداقل من میدونم‌اشتباه کردم!ولی فاز بعضیارو نمیفهم چه اصراری دارن تا یه اختلاس میشه تا یه ضعف مدیریتی آشکار میشه میچرخن طرف ما!دیواری کوتاه تر از ما ندیدن!
  قبول دارم جو دوره ی انتخاباتی ۹۶ به شدت متشنج بود
  من‌همش احساس‌میکنم‌تو اگه میتونستی الان دستتو از مانیتور میوردی اینور و یقه منو میگرفتی یکی میخوابوندی تو دماغم!
  دعوا که نداریم!گفتم که من سالای قبلشو به یاد ندارم ولی هولدن اگه اینطور بوده چرا دوباره دارین اشتباه اون ادمارو تکرار میکنین؟
  شما که لیاقتشو دارین نشون بدین تا اونا یاد بگیرن!
  کاملا حق‌باتوعه!اشکال داره!سرتاپاش اشکال داره!اشکالشو زمانی فهمیدم که منو جوون ۲۳ساله هنوز گیج و منگ آینده ی نزدیک خودمم!اشکالشو زمانی فهمیدم که تو سوپری بودم باچشام دیدم یه پدر قدرت خرید یه دونه حلوا نداشت ولی این که انگشت اتهام‌بچرخونین‌طرف ما راهش نیست
  نات،اونلی دو یو آندرستند :/

  جواب:
  این انگشت اتهام نیست
  تمرین مسئولیت پذیریه!
 • مریــــ ـــــم
 • خب من ازاونا نیستم که بخوام از رایم دفاع کنم
  و از اونا هم نیستم که بخوام ۲۳میلیون آدمو مقصر جلوه بدم
  صحبت ۲۳ میلیون امیدِ
  ۲۳ میلیون آدمی که منتظر یه اتفاق خوب بودن
  و چون سنم از ۹۲ به بعد قد میده میتونم‌بگم اون آدمایی رو که خوشحالن از این وضعیت و چوب نصیحت یا هرچیز دیگه ای رو برداشتن و میزنن روی دست اون ۲۳میلیون آدم رو نمیفهمم
  که متوجه این موضوع نیستن که واقعا خود اون ۲۳ میلیون ادمی که امیدشون ناامید شد چه عذاب وجدان دارن و چه غمی رو باخودشون یدک میکشن
  جای مطالبه کردن جای دیوار نبودن دارن عقده های به قول تو بین سالهای ۸۴تا۹۲ رو سر اون ۲۳ میلیون ادم خالی میکنن

  امید رهایی نیست وقتی همه دیواریم
  جواب:
  کاری به کسی ندارم، اگر به من میگی "خوشحال از وضعیت" که خیلی دلت خوشه خداوکیلی!
  در مورد "چوب نصیحت" هم اگر کسی اشتباهی کرده و بهش بگی اشتباه کردی، این چوبه، که من عاشق این چوبهام! و اگر کسی 8 سال زدن توی سرش که چرا فلان رای رو دادی، این اسمش "عقده" نیست که همون 24 میلیون، بیان از این 24 میلیون بپرسن، تو که خدای بینش بودی، تو که خدای فهم بودی، تو چرا بزرگوار؟
  و نه فقط 84 تا 92! دو ماهه ی منتهی به انتخابات ریاست جمهوری 96 وضعیت آش اینقدری شور بوده که رای دهنده ها به رییسی و قالیباف روشون نمیشد با خیال راحت بگن! اینقدر این جماعت از رای دهنده به مخالفشون زامبی سازی کرده بودن!
  این حرفا الان آره قشنگه، این شطحیات و چرندیات "امید" و "اتحاد" و "عذاب وجدان" و "غم" و اینا خیلی نایس و کوله. ولی حرفه، فقط حرفه! اولاً من از عمده این جماعت پشیمونی نمیبینم که طلبکاری میبینم، دوماً! امید و اتحاد و این مباحث چرا یهو مسئله مهم شد؟ همینها که دم از اتحاد میزنن، بین 84 تا 92 کجا بودن؟ اون موقع که هر روز یه ناامیدی جدید توی دامن مردم و رای دهنده های به رییس جمهور سابق میگذاشتن کجا بودن؟ اون 24 میلیون آدم نبودن؟ رای دهنده نبودن؟ اونا نا امید نبودن؟ اونا غمگین نبودن؟
  اتحاد و امید و مهرورزی فقط وقتی که توی موضع ضعف ایستادی رو همه بلدن! اگر وقتی توی موضع قدرت (یعنی طلبکار بودن از شرایطی که در ایجادش نقشی نداشتی) بودی و اتحاد به خرج دادی، که هیچی، اما کسانی که 13 سال (از 84 تا همین الان) نصف جامعه رو به خاطر رایشون کوبیدن، لیاقت این چیزی که تو میخوای رو ندارن، چون همچین چیزی رو به کسی نشون ندادن!
  بنابراین، دیوار بودن در حال حاضر اینه که بری بگی "اشکالی نداره"! اشکال داره، سر تاپاش اشکاله! بالاخره یه جا باید این روند متوقف بشه، و کسی که رای میده، دوزار هم فکر کنه! اگر من الان این عَلَم رو بلند نکنم، دوباره سه سال دیگه، من 33 ساله ی تباه شده ام که تاوانش رو میدم!
  دو یو آندرستند؟
  تشکر از پراید 40 میلیونی یادت رفت:)
  جواب:
  ووووووووووووووووووووووو
  با تشکر از پراید 40 میلیون تومانی!!!
  اخه خب کلا  رئیس جمهور تک دوره ای نداشتیم تا الان
  جواب:
  آره خیلی حیفه!
  من فقط فکر میکنم هر کس دیگه هم بود این سیر نابودی به همین شکل پیش میرفت! آقا داریم به فنا میریم دیگه! هیشکی هم انگار نمیتونه جلوش رو بگیره. 
  پشیمونم از رای به روحانی؟ بله! کلا مثل چی پشیمونم از رای دادنم! 
  اشتباهی که دیگه تکرار نمیشه، چون درس خوبی گرفتم این سری. 
  و واقعا باورم نمیشه که سوال رو ارجاع ندادن. فقط پرسیدن و جواب نگرفتن! همین؟ مرسی خب:| خیلی زحمت کشیدن! 
  لعنتی ها! 
  جواب:
  البته که من فکر نمیکنم دقیقاً همینجوری پیش میرفت، حقیقتاً حسم اینه بدترین انتخاب بود حسن روحانی، اما در کُنه حرف موافقم که این وضعیت بغرنج پیش میومد، مدیریت وضعیت البته خیلی احمقانه از جانب دولت پیش رفت. و نکته اینه که حرف من این نیست در مجموع، اصل حرف من مسئولیت پذیریه، تا کی انداختن تقصیرها گردن بقیه؟ تا کی فرار کردن؟ تا کی طلبکار بودن و عذر نخواستن؟
 • قاسم صفایی نژاد
 • دیروز رسما ایشون اعلام کردند عمدی هست دیگه. خلاص :)
  دیگه دنبال تناقض‌ها هم نباشید. چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است
  جواب:
  من یک جایی خوندم، که چون معتبر نیست استاد نمیکنم بهش و صرفاً نقلش میکنم که وکیل آمریکا در دادگاه لاهه تاثیر تحریم ها توی اختلالات ارزی ایران رو کم اهمیت دونسته گفته بیشترش به مدیریت داخلی دولت ایرانی برمیگرده!
  سلام ببخشید سوال بی ربط میپرسم اما گفتم اینجا پرمخاطبه شاید یکی بدونه.
  از هدیه خاتون خبری دارین؟ وبلاگشون رو حذف کردن؟!
  جواب:
  اختیار دارین
  من هم اندازه شما میدونم، فقط اینکه جفتشون اکانت اینستاگرامشون رو معرفی کرده بودن، اگر بتونید از دوستانشون بگیرید احتمالا در دسترستون باشن
  خودم ندارم آدرس رو
 • منتظر اتفاقات خوب (حورا)
 • یکی میگه به قوه‌قضاییه ارجاع دادیم! یکی میگه ندادیم! 
  فکر کنم اون فایلی که قرار بود ارجاع بشه به قوه قضاییه، رییس جمهور با خودش برداشته برده:|
  جواب:
  میگن اول باید مشخص بشه سرپیچی از قانون یا نقض قانون اتفاق افتاده یا نه؟
  منم ناراضی ام ...
  از فامیل های خودم ۳ نفر نون آور خونواده بیکار شدن به عبارتی ۱۲ نفر مستقیما درآمد شون رو از  دست دادن ...
  اونهایی ک اظهار رضایت دارن هر چی حرف بزنی هم از نظرشون برنمیگردن

  جواب:
  خود منم سه ماهه بیکارم :|
 • نیمچه مهندس ...
 • من رای دادم راضی هم نیستم.چی بود این عتیقه؟
  ولی اگه میشد برگشت به اون موقع رایم رو سفید میدادم.
  جواب:
  :|
 • آشنای بی نشان
 • یادمه تو ایام انتخابات مجلس دهم یکی از همکلاسی هام به لیست امید رای داده بود و من هی بهش میگفتم اصلا میدونی فلانی که بهش رای دادی چه عقایدی داره؟
  آخر سر قاطی کرد گفت از قدیم رسم بوده به اصولگرایان مذهبی ها رای میدن منم خندیدم گفتم لابد به اصلاح طلبان بی دین و ایمان ها

  حقیقت اینه خیلی ها کاری ندارن شما اینجا چی نوشتی سیاست براشون مثل بازی پرسپولیس و استقلال شده
  رای میدن که حال اون یکی رو بگیرن و الانم حس میکنن هر جور شده باید رفتارهای روحانی رو توجیه کنن و کاری ندارن چه بلایی داره سر خودشون میاد
  یعنی حتی به خودشون هم رحم نمیکنن سر یه سری کل کل بچه گانه
  جواب:
  این رفتار کلا یه رفتار ایرانیه!
  یعنی اگه رییسی مثلا رییس جمهور شده بود و گند بالا میاورد، به جای اینکه همه ازش مطالبه کنن، رای دهنده ها بهش داشتن الان ازش دفاع میکردن.
  اینکه در مورد رای دهنده ها به روحانی زیاد این مورد دفاع کردن رو گوشزد میکنم و به روشون میارم، اینه که اونها چندین سال دهن رای دهنده ها به احمدی نژاد رو مسواک زدن! یعنی یه کاری کردن بندگان خدا همه چی زهرشون شد، یا همین پارسال جوی راه انداخته بودن تو روت نمیشد بگی به قالیباف یا رییسی رای میدم! بنابراین الان باید سهم خودشون از شرایط رو بپردازن!
  خودتون خوبین؟ 
  بهترین ایشالا؟

  جواب:
  شکر خدا!
  عجیب تر از پرزیدنت، افراد سینه چاکی هستن که همچنان ماله میکشن رو حرفا و کارای جناب روحانی...!!

  درد اینه که تا میای حرف بزنی، میگن دولت احمدی نژاد از این بدتر بود...
  به پیر به پیغمبر، ما همون موقع هم نقد داشتیم، الانم نقد داریم، اما سریعا برچسب میزنن که شما از خودشونید، شما راستین، شما چپین...!!!

  الان که هنوز تحریم شروع و جدی نشده! (کاری به سوییفت ندارم) این همه مشکلات داخلی بخاطر اینه که ول کردن مملکت رو...
  باز یه عده میان میگن شما شرایط رو بسنجید!
  جریانات در بستر زمان و مکان عمیق تر از این حرفاس!!

  و انسان توجیه را آفرید...!!

  جواب:
  :|
  والا به خدا!
  چه کامنت خوبی بود!
  .
  جواب:
  ادیت کردی فرزندم؟
  خیلی مردم خر فرض میکنن ایشون و اینکه در مقابل خر فرض شدن جز اینکه با خودم بگم انتخابات بعدی یا رای نمیدم یا سفید میدم یا خیلی بیشتر دقت میکنم راهی ندارم و این سکوت اجباری خیلی بده 
  جواب:
  کاریه که شده دیگه :|
  من از  سیاست و این حرفا سر در نمیارم و فقط سکوت می کنم تا به وقتش.
  ولی الان دور و برم پر شده از خبرها و اتفاقات بد اینکه توی یه ماه گذشته خبر پنج تا خودکشی شنیدم فقط و فقط به خاطر مسائل اقتصادی.
  اکثر مغازه ها خالین،تولیدی ها خوابیده هیچکی(اکثرن) نمیتونه مواد اولیه یا جنس بخره تا این چرخه کار و پول درآوردن راه بیوفته.توی چهره همه غمه.
  اینا رو نباید گفت دیگه چون هر موجود زنده ای داره تو این شرایط زندگی می کنه مگر اونایی که ژنشون فرق داره .حالا نمیدونم چرا بعضیا در به زبون آوردن تیتر پستتون تردید دارن،بگین بابا تا بدونیم با کیا شدیم هشتاد میلیون!!مثله اینکه خیلی دنده هامون نرم شده دیگه هیچ فشاری رومون اثر نداره ما از همه چی داریم احساس رضایت می کنیم.

  جواب:
  ما کلا یه تعداد راضی ایم که اصلاح طلبها و حامیانشون ما رو از دست شیاطین نجات دادن! :|
  بعد هرچیزی غیر از این هم بگی تندروی متحجر عقب مونده است :|
  منظورم کلا هستا جواب کسی رو نمیخوام بدم. ولی اگر رقبا گاندی و ماندلا هم بودن، معیارهای عزیزان بازم به‌سوی رأی دادن به روحانی هدایت می‌فرمودشون. 
  جواب:
  اون موقع حسن مسیح مصلوب بود! :|
 • بهارنارنج :)
 • میگم راضی نباشیم چه کنیم؟؟  خوبین؟؟اوضاع بهتر شده؟منظورم پست قبله
  جواب:
  هی بهتر که نه، فعلا تنشش افتاده
  خبر ۱۴ گفت به قوه قضائیه ارجاع دادن ولی! ندادن؟ مریضن مگه؟ :/
  جواب:
  بله مریضن، ارجاع ندادن!
  ما راضییم.
  به هر حال زاویه دید ها فرق می کنه.
  داربستی که از پایبست ویران است حالا یه مهره این ور اون ور خیلی فرق نمی کنه.

  بحث و دیدگاه تند شما کاملا قابل درکه.
  ولی جریاناتی که در بستر زمان و مکان جاری هستند عمیق تر از این حرفان.

  فک کنم باید معذرت بخوام اگه با قلمتون آشنا نیستم و متوجه منظورتون نشدم و وارد بحث شدم. ببخشید.
  جواب:
  من نمیدونم شما چند سالتونه و چند دوره رای دادید، اما چرا این حرفا بین سالهای 84 تا 92، مخصوصاً بعد از 88 نبود؟ اون موقع احمدی نژاد خدای مملکت بود، اون موقع یه مهره اینور اونور نبود، رییس جمهور تک مهره بود!
  خانوم چی فکر کردید شما در مورد من؟ این مردم شاید ماهی باشن و در شش ثانیه گذشته ها یادشون بره، ولی من نه!
  این استانداردهای دوگانه تون رو یه دور با خودتون مرور کنید، خنده تون نمیگیره؟ :|
  شاید باورت نشه ولی طرفداراش هنوز هم دارن پست میذارن اظهار تاسف می کنن که چرا روحانی رو تحت فشار گذاشتین😂
  جواب:
  بابا کامنتهای همین پست اصلا
  به جان بچه کوچیکم باورم نمیشه، یعنی باورم نمیشه ها!!!
  ینی آدم دلش میخواست وقتی حرف میزد کله‌شو بگیره بکوبه تو همون میکروفون -_- 
  تو چش آدم نگاه میکنه میگه دو و نیم میلیون شغل ایجاد کردیم '_' من نمیفهمم اگه اینقدر شغل ایجاد شده چرا دور و بر من اینقدر آدم بیکار شدن و شرکت‌هاشون و کارخونه‌شون از بین رفته؟ :| 
  تازه میگه حقوق کارمند دوبرابر شده -_- جون خودش -__- دریافتی‌ها حتی کمتر شده! دیه دوبرابر شدنش پیشکش 
  (در آخر تفنگش را روی گیجگاهش میگذارد و با ذکر تف بهتون که گند زدید به همه‌چیمون خودش را خلاص میکند) :|
  جواب:
  الان مخت پاشید روی دوربین!!!
  من هم از رایم راضیم.
  اما با جوابی که برای هانا نوشتید دچار شک شدم که آیا در نوشتن "راضیم" از افعال معکوس استفاده کردید یا واقعا راضی هستید؟
  جواب:
  جداً امکان داره از چنین وضعی واقعاً راضی بود؟
  و اینقدر هم طلبکار بود در همه حالتی؟ یعنی میشه الان یکی از رایش راضی باشه، ولی پنج سال پیش میزده تو سر ملت چرا به احمدی نژاد رای دادید فلان شد بیسار شد؟
  بعد جدا از همه ی اینا! نوشته ی پست به اندازه کافی واضح نیست یعنی؟
  جدی جدی از این دروغگوی در روز روشن راضی اید؟ واقعاً؟ خداوکیلی؟

  فقط تشکرات!! 
  جواب:
  والا! با این پرزیدنتاشون!
  در این راستا منم باید بگم اصن نمیشه اظهار پشیمونی کرد چون رقبا گاندی و ماندلا نبودن که سخت پشیمون بود-____- راهی نبود...
  جواب:
  من اگر بخوام خیلی صریح، تند و تیز و حتی کمی رکیک جواب به شما بدم، محترمانه ترین حالتش اینه که من اصلاً اینهمه وقاحت رو درک نمیکنم! مگه میشه؟ مگه داریم؟
  بین رییسی و روحانی و قالیباف، جناب پرزیدنت روحانی هیتلره، چنگیزه! چطور ممکنه این حرفا رو الان زد! الان!!! الان ها!!!
  می تو. (شکیب طور)
  جواب:
  وات؟