Inside Monster

Will Come Again
پیام های کوتاه
بایگانی هیولا
نویسندگان

در همین ابتدای امر جا داره تشکر کنم از جناب پرزیدنت روحانی که با گرمکن آندر آرمور، کفش آسیکس و کلاه پوما از مجموعه توچال دیدن کردن. من از ایشون به خاطر عمل به صحبت "حمایت از کالای ایرانی" و همچنین پرداختن به مشکلات اصلی مملکت در این برهه حساس بسیار ممنونم! میدونید من سالی چند بار میرم توچال؟ هیچ بار!!! میدونید تا حالا چند بار رفتم توچال؟ اونم هیچ بار!!! ممنون که اینهمه خوبی پرزیدنت!!! همینکه لباس میلیونی میپوشی یعنی من از رای خودم راضیم!!!

در ادامه بر خودم واجب میدونم از معاون وزیر صنعت و معدن تشکر کنم که در واکنش به گرانی ها و عکس العمل دولت و وزارت متبوعشون فرمودن "رسانه ها چرت و پرت نگویند که ما کار خودمان را کنیم" در این لحظه جا داره "پناه ببرم به خدا از بستن دهان منتقد" که هیچی "پناه میبرم به خدا از اجازه نداشتن برای پرسیدن یک سوال بدیهی" ممنون خلاصه!

حالا که همینجور داریم تشکر میکنیم انصافاً خیلی زشته نکات مثبت مملکت رو نبینیم! جناب سرلشگر فیروز آبادی بالاخره از خر شیطون پیاده شده و ویلاشون رو تحویل دادن، بسیار هم عالی! ما هم اصلاً فکر نمیکنیم به این 25 سالی که دیر اتفاق افتاد!!! یعنی بد به دلت راه نده سردار! در همین راستا جناب دکتر مهندس مشاور رییس مباشر معاون قائم مقام جانشین و مدیر عامل ولایتی در واکنش به خانه ی غیرقانونی در تصرفشون فرمودن که یک چهارم منزل رو حسینیه کردند! من از همه عزیزانی که به شغل شریف جیب بری مشغولن تقاضا دارم که "پرداخت خمس و زکات" فراموش نشه! ممنون آقای ولایتی! الان حکم مال غصبی رو هم فهمیدیم!!!

بسیار بسیار متشکرم از عالیجنابان کواکبیان، صادقی، ایمن زاده و نمونه های مشابه که در واکنش به حساب توییتر یک دونده فلسطینی در حمایت از اعراب حاضر در جام جهانی توییت هایی زدن در مایه های "با اینکه فدراسیون فلسطین (یا کشور فلسطین!!!) از مراکش حمایت کرد و نامردیش رو نشون داد اما خدا با ما بود"!!! اینهمه نماینده مجلس های عزیزی داریم که حتی به عقلشون خطور نکرده بیوی یک حساب توییتری رو چک کنن که بی آبرویی نخرن، بعد ما توقع داریم متن اسنادی مثل 2030 یا اف اف دی اف، چیز... اف تی می ای ... نه  نه... اف ات ایف اِف!!! ای بابا ... همون اون (FATF) رو مطالعه کرده و بر اساس شناخت حرف بزنن؟ ممنون با سواد! ممنون نماینده!!!

در اینجا خاک بردهانم اگر از امام جمعه اصفهان تشکر نکنم که فرمودن اگر مسلمانی سه هفته نره نماز جمعه باید سقف خونه اش رو روی سرش خراب کرد! خوب شد فهمیدیم، البته جناب آقای خامنه ای مقام معظم رهبری زمانهایی به مراتب بیش از سه هفته رو در نماز جمعه حضور نداشتن! خلاصه که ممنون! ببخشید این دینی که نازل کردید رو خوب اجرا نمیکنیم!

همینجا خیلی یک خطی از همه اندیشمندانِ به روزی که میفرمایند "فوتبال به سیاست هیچ ربطی نداره" تشکر میکنم! ممنون!!!

و در نهایت تشکر میکنم از وزیر محترم امور خارجه جناب آقای محمد جواد ظریف که در سخنانی بسیار وحدت بخش فرمودن امروز غربی ها هدفشون تمام کیان ایرانه، نه حتی نظام، موجودیت ایران، و گفتن که امروز همه، اصلاح طلب، اصولگرا، ضدانقلاب و غیره همه در یک کشتی نشستیم! ضمن ابراز تشکر از این وزیر دل انگیز جا داره اعلام کنم که بله! البته از سال 84 تا همین سه ماه پیش نه غربی ها هدفشون کیان ایران بود، نه حتی ما همه در یک کشتی نشسته بودیم!!! در تمام هشت سال ریاست جمهوری قبلی، نا امید کردن مردم، تحقیرشون، کوبیدنشون و زیرسوال بردنشون، چوب لای چرخ دولت گذاشتن و راپورتش رو به سرتاسر دنیا دادن از بدیهیات مملکت بود و تنها کار درستی بود که میشد یک ایرانی وطن پرست انجام بده! اما چون حالا همه چی دست ماست و هیچی فرقی نکرده و بدتر هم شده، باید بر طبل وحدت بکوبیم!!! حالا باز امیدوارم اینها رو سال 1400 هم یادتون باشه، جناب ظریف!

ممنون از همه شما مسئولان که اینقدر خوبید آدم نمیتونه از کدومتون تشکر کنه!!!

 • ۹۷/۰۴/۰۳ ، ۲۲:۲۱
 • هولدن کالفیلد

آراء الحکما: جلد  (۲۰)

 • دکتر یونس
 • بله گفتم که چشم. 
  یعنی یه اسلام بی دست و پا، کمرنگ و زبون بسته، محدود و لایت داری؟! هرچیش رو دلت و میلت بخواد عمل میکنی اوناشم که دوست نداری میریزی دور؟! بعد از اونجایی که دین نوتر دوست داری اما ذاتا نمیتونی نوتر باشی، نفرت و حرص و قهرو غضب ات رو میریزی تو صورت کسی که اینطوری نیست و با تشخیص تو بااسلام پررنگ تری زندگی میکنه؟! تو با اسلام کاری نداری ولی نیش و کنایه و اعصاب خوردیت برای مسلموناست! بازم به من، کاری به مسلمونا ندارم! تو که فحش خورت ماهاییم!! 
  الان به این رویه افتخار هم میکنی؟! پس ناراحتیت برای چیه؟! تیکه ات رو انداختی، فحشت رو دادی، منم که گفتم چشم.. ولی هنوز ناراحتی.. چرا؟! 
  امام حسین به خاطر همچو اسلامی ذبح شد. اسلام امام حسین اتفاقا اجتماعی و سیاسی بود. توش همه ی ابعاد اسلام بود.. یه اسلام با احکام و حدود مشخص. یه اسلام بی تعارف که امام علی به خاطر قرض کردن یه گرنبند توسط دخترش از بیت المال، گفت به خدا قسم اگر پول قرض کردنش رو نپرداخته بود دست دخترم رو قطع میکردم و او اولین دختر و فرد از بنی هاشم یود که دستش به خاطر دزدی( دست درازی به بیت المال) قطع میشد!! 
  همون اسلامی که خدا میگه اگر فقط یک حکمش روی زمین اجرا بشه، رحمت و برکتی که مردم رو در بر میگیره مثل اینه که سه روز بارون بباره...
  من واقعا هر بار از کامنت گذاشتن اینجا پشیمون میشم. گاردی که داری، فرصت حرف زدن و تبادل نظر رو میگیره.. من نماینده اسلام و مسلمین نیستم. اما به همین چیز اندکی که دارم عمیقا باور دارم، و بهش افتخار میکنم.. از هر چیز کاریکاتوری، نمایشی، زبون بسته، بی دست و پا و لایت و بی رمق بدم میاد، حتی اسلام اینطوری.. 
  موفق باشی. خدانگهدار
  جواب:
  من که شما رو مجبور نکردم حرف بزنی/نزنی! مادامی که نظرت رو میگی من هم نظرم رو میگم! اینقدر هم مظلوم نمایی و جوسازی نداره، عرض کردم برای مسلمون آرزوی مرگ نمیکنن، شما یه مسلمون سفت و سخت باش و آندلس رو فتح کن، فقط به صحبت اولیای دین درست عمل کن، شما داعیه عمل به دین رو داری، من ندارم! حرف ساده ای زدم! غلط هم نگفتم!
 • دکتر یونس
 • بله چشم، خدا اسلام رو از دست من و شما نجات بده. از دست من مذهبی وا اسلاما و از دست شمای نومن به بعض و نکفر به بعض!! 
  اگر عینک انگ زنی و بهانه جویی رو از چشمت برمیداشتی با فرمول غلط اینقدر حرف من رو اشتباه متوجه نمیشدی و چیزای بی ربط رو بهم ربط نمیدادی که بگی من مذهبی فلان و فالانم. 
  من بدترین و منفورترین و پست ترین آدم روی زمین. باشه؟! 
  اون اصل تولی و تبری تو اسلام هست. در زیارت عاشورا لعن دشمنان خدا مقدم بر سلام بر دوستان خداست.
  رهبر وظیفه اش و منشش مشخصه. از دولتها همیشه حمایت کرده. چه زمان خاتمی که بهش انتقادات جدی داشت و چه زمان هاشمی که تفاوت خط و مشی داشتن و چه زمان احمدینژاد که علنی از دستوراتشون سرپیچی میکرد!
  اینا چه ربطی به هم داشت؟! بدی من، با وظیفه رهبر با تولی و تبری و لعن و سلام؟!
  پاسخ هات غالبا پشیمان کننده است... و این خیلی بده
  جواب:
  من شاید هزار تا شیکر خیلی غلیظ قهوه ای هم بخورم، اما یکیش رو هم به اسلام نمیچسبونم! حداقلش اینه کاری به این دین بدبخت ندارم! علایق و تنافر!!! خودم رو هم با اسلام توجیه نمیکنم! دین کسی رو هم با حرکات خودم انگولک نمیکنم! فحشش هم، هم از توی مذهبی میخورم، هم از لاقید لامذهب! من و اسلام کاری به هم نداریم، شما هرجا میری فریاد اسلام اسلام رو بلند سر میدی، یه جورایی رفتار کن یکی از بیرون میبینه دلش بخواد مسلمون بشه، نه که بخواد مسیحی بشه، مثلاً!!!
 • دکتر یونس
 • کلن اسلام خیلی شفاف و روشنه، قوانینش خیلی واضحه. رودربایستی وتعارف نداره، ریشه اش بر پایه راستی و صداقته. زلاله. و من دلم میخواد همش رو بردارم برای خودم.. یعنی با این همه گیر شدن اسلام نمایشی و مسلمون شناسنامه ای که دست منافق و مشرک رو اژ پشت بستن حال نمیکنم. کم باشن اما درست باشن. کم باشن ولی کالجبل الراسخ باشن. الان مثلا از 80 میلیون ما چند نفر مسلمونن؟! 
  چند نفر نیستن؟! هستن؟! دلی هستن عملی نیستن؟! عملی هستن قلبی نیستن؟! عملی هستن قلبی فکری نیستن؟! چند نفر نوترن؟! چند نفر نومن به بعض و نکفر به بعض هستن؟! تو اسلام نمیتونی سواکنی! منو باز نیست انتخاب کنی ؛ صداقت آری، نماز نع! زیارت آری، حجاب نع! همش باهمه.. 
  درکل من دلم میخواد و از ته دل دعا میکنم طرف بمیره.. دله.. چکارش کنم!!منافاتی با تعالیم اسلامیم نداره.. اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد و آخر تابع له علی ذلک.. 
  جواب:
  ... شما که الان باید از ارادتمندان به مقام معظم رهبری باشی، هستی دیگه؟ خب! فرضت هم اینه حسن روحانی دشمن اسلامه، اینم خب! خب جناب آقای خامنه ای همین الان هم از رییس جمهور حمایت میکنه! اصلا رییس جمهور نفر دوم نظامی هست که نفر اولش جناب آقای خامنه ای هستن! حالا چه از سر مصلحت، چه با اعتقاد، حمایت از دشمن اسلام دشمنی با اسلام نیست؟
  و اینکه، کدوم مرجع مذهبی به شما گفته پرزیدنت روحانی دشمن اسلام هست؟ یعنی شما امیال درونیت رو به اسلام چگونه ارتباط دادی؟ خدا شما مذهبی ها رو واقعا به راه راست هدایت کنه، هر عیبی ازتون میگیرن، میچسبونید به اسلام و توجیهش میکنید! دست از سر این اسلام بردارید حقیقتاً!!!
 • دکتر یونس
 • بله من از همون اول متوجه تیکه ی جمله ی سوالی شما شدم. والبته نمیدونم چرا تصورت از من تصور وااسلاماست! اما محض اطلاع در اسلام هم تولی و تبری داریم و در زیارت عاشورا،لعن دشمنان خدا مقدم بر سلام بر دوستان خداست!
  جواب:
  و در مورد دشمن اسلام...
 • دکتر یونس
 • وقتی یه چیزی، هرچیزی، قابل اصلاح، ترمیم، بازیافت، احیا، بهبودی نیست، وقتی حجم آلودگی و عفونتش رسیده به مغز استخوان و داره باعث مرگ و نابودی همه میشه، و تو هم دیگه کاری از دستت بر نمیاد دیگه باید چه کار کرد؟! با مرگ حجم گناهاش و گند زدنش به آخرت و اون دنیاش کمتر میشه، مرگ براش خیر میشه..
  وقتی عضوی فاسد میشه باید قطعش کرد، جراحی میخواد، ما گلفروش نیستیم، دنیا خیلی وقته جای گلفروشا نیست... 
  جواب:
  همون جواب کامنت قبلی!
 • دکتر یونس
 • آره..منی که طاقت زخم برگ گل رو نداشتم، ببین من رو به کجا رسوندن.. 
  جواب:
  یعنی خواستم بهت بگم اینهمه وا اسلاما میکنی، بیا و به احادیث و روایات و توصیه های اولیا عمل کن!!! اینقدر این اسلامت برای بقیه نباشه!!!
  وای تهران  چه خبره ؟

  چه اعتراضی 
  کامنتهایمتو بپاک ممنون 
  ممنون
  جواب:
  :| :|
  البته خوبه در مواردی پاچه مسئولین رو گرفت تا ظاهر رو مجبور شن رعایت 
  کنن 

  واصولا ما ایرانی هستیم و خیلی چیز هارو بر نمیتابیم بهتره رعایت کنن:)

  و تا مردم نخوان مسئولین درست نمیشن 
  از گفته های حضرت علی هستش

  جواب:
  مگه‌ما سگیم پاچه بگیریم؟
 • کروکدیل بانو
 • من چند وقتیه همش دارم فکر میکنم ما به عنوان مردم جامعه،و به ویژه قشر منورالفکر و توانای جهت دهی اندک به فکر بقیه،به جز غر زدن و مسخره کردن هم واقعا هیچ کاری از دستمون برنمیاد؟ عین آلیس در سرزمین عجایب هی باید از دیدن هر چیز برق از سرمون بپره و عین کبک سرمونو بکنیم تو برف؟ته تلاشمون پست گذاشتن با گوشی آیفونمون باشه واسه همدردی با مردم درگیر پیدا کردن نون شب؟تا کی؟ما که دیدیم تحریم خرید اتفاق نمی افته،تو کوچه خیابون ریختن جواب نمیده،لجاجت و خون ریختن چیزی رو عوض نمیکنه.تنها راهمون نشستن نگاه کردنه؟تا کی؟تا مردن؟
  (معلومه که تو رو زیر سوال نبردم دیگه؟کلا دارم فکر میکنم خودم به اینا هر روز)
  جواب:
  من اصلا زیر سوال نمیرم اینجوری!
  :|
  یادت رفت از وزیر بازرگانی تشکر کنی دیروز توی تلویزیون می گفت وضعیت امرار و معاش مردم نسبت به سال قبل 90 درصد بهتر شده اینکه میگن همه چی گرون شده الکی میگن صادرات و واردات هم هیچ مشکلی نداره. بعد صبح بیدار شدم میخونم واردات وسایل آشپزخانه ممنوع شد خخخخخ از امروزم که گیر دادن به مالیات ها یالا مالیات بدین اونم معلوم نیست بدست کی میرسه که اختلاص کن با خیال راحت فرار کن.
  می دونی هیچکدومشون دقیقا هیچ کدوم از کسانی که این کشور اداره میکنن از هر دسته ای که هستن یه روده راست ندارن و اصلا مردم براشون مهم نیست.
  اینو دقیقا زمانی متوجه شدم که امسال یه برف سنگین اومد و توی اتوبان تهران کرج گیر کردیم و دقیقا از 8 شب تا 6 صبح هیچ کمکی نیومد و نبود و دقیقا داخل خود پایتخت با یه برف از قبل پیش بینی شده و با سرمایه چند میلیاردی سازمان مدیریت بحران هیچ کس برای کمک نیومد و آخرش گفتن تقصیر خودتون بوده مشکل از ما نیست.
  موضوع اب اهواز هم که شنیدی انقدر کم آبی دارن بین مردم اب پخش میکنن در صورتی که ده سال پیش ژاپن گفت دو تا دریاچه مصنوعی طراحی کردم کم آبی جنوب درست میشه گفتن بودجه نداریم.گفتن مالچ پاشی کنیم گفتن بودجه نداریم ولی همیشه برای اختلاص پول هست

  جواب:
  صد البته که عبارت اختلاس صحیح است
 • دکتر یونس
 • از این مجلس که طرح عدم کفایت سیاسی و استیضاح بر نمیاد! مگر خود خدا نجاتمون بده، مثلا یه سکته خفیف، یه آمبولی تمیز، یا غرق شدن  در استخر فرح! 
  وقتی نه میخواد و نه میتونه و نه رها میکنه و نه میره کنار که باد بیاد، چاره فقط مردنه! من چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه، عطش بعضیا به قدرت رو فقط عزرائیل با جام مرگ میتونه برطرف کنه.. 
  الان یاد اون آیه افتادم که قوم موسی بهش میگفتن: متی نصر الله؟! یاری پروردگارت چی شد؟! موسی هم میگفت یاری پروردگارم نزدیکه.. امیدوارم خدا سورپرایزمون کنه:)

  جواب:
  در مورد عدم کفایت که حرف زدم.
  اما بچه مسلمون، تو مرگ یه مسلمون دیگه رو از خدا میخوای؟

  متن خیلی خوبی بود
  ولی با اجازه من دو تا نکته بگم
  اولا درباره ویلای آقای ولایتی گویا بعضی فعالان جنبش عدالتخواه وضعیت مالکیتش رو بررسی کردن و گفتن تصرف غیرقانونی نیست

  https://www.yjc.ir/fa/news/6573450/پاسخ-فعال-دانشجویی-به-شایعات-اخیر-در-خصوص-ویلای-سعد-آباد-دکتر-ولایتی

  ثانیا درباره حرف امام جمعه اصفهان
  به نظرم درستش اینه که این توضیحات رو هم بخونیم:
  http://shamimevelayat.com/37586/نماز-جمعه-اطلاعیه/

  با توجه به اینکه انگار این صحبت رو توی ستاد نمازجمعه کردن طبیعی ه که با نوع برخورد با عموم مردم حتما فرق داشته باشه
  شاید تو این وضع رسانه‌ای زدن این حرف حتی در چنین جلسه‌ای خطا باشه (دقت کنید که خودشونم گفتن منظور این احادیث این نیست که واقعا باید خراب شه بلکه منظور تاکید بر اهمیت نماز جمعه است) ولی الان برا ما مسئله اینه که واقعا منظور ایشون چی بوده و تو چه فضایی و از چه جهتی اینو گفتن

  البته من واقعا و حقیقتا نه طرفدار ولایتی هستم نه طرفدار امام جمعه اصفهان
  اما خواستم دقت متن شما رو بالا ببرم

  جواب:
  حالا به فرض که خریده،سه روزه میگن بقیه پولشم نداده!
  امام جمعه اصفهان بیجا کردن در هر محفلی این حرف رو زدن، مگه قرون وسطی است اینجا؟ هم از باب حرفشون، هم از باب خیالات موهومشون که چیزی ضبط نمیشه. امثال ایشون، جناب علم الهدی و شمای نوعی که هر کلام ایشون و ایشون ها رو به هر ضرب و زوری توجیه میکنین، اصلی ترین دلیل وضعیت امروز این مملکتین.
  حالا شما بگو روایت صحیح السند، ما هم نفهم!!!
  خواهش میکنم^__^

  من خبر رو نخوندم .یعنی خونه رو پس ندادن و یک پنجمش رو کردن حسینیه که حلال باشه خودشون بشینن؟
  D:

  بقیه قابل اغماض بودن ولی این نه
  جواب:
  نه دیگه اینقدر مسخره!!! یعمی گفته توش هیئت برگزار میکنم و اینا!
  عیچکدوم قابل اغماض نیستن!
 • آسـوکـآ آآ
 • میدونی
  آلیسیم در سرزمین عجایب!
  جواب:
  بلکم بیشتر و بدتر
  ته پست از این تیکا بزار ادم بتونه احساساتشو با لایک کردن نشون بده:)
   ست ورزشیشون+کلاهشون -کتونیشون=۷۰۰هزارتومانمون

  جواب:
  معادله طراحی کردی؟
  اصن نامردیه با وجود اینهمه تلاش مسئولان برای گند زدن به مملکت تشکر نکنیم! بالاخره دارن تلاش میکنن دیگه '_' :| 
  جواب:
  انصافاً خسته نباشن!!
 • روُباست ‌‍
 • و با تقدیر از هیولای متشکر بیان، بنده تندیسِ تشکر ویژه رو تقدیم می‌کنم به اونایی که هنوزم معتقدن اگه این پرزیدنت نمی‌شد دیگه فک کن چی می‌شد! مرسی لجوج!
  جواب:
  والله به خدا!!!
  شما مغزشویی شدی
  وگرنه الان خیییلللییی بدتر میتونست باشه
  چون بین بد و بدتر تازه این نتیجه انتخابه!
  به قول عزیز مسئولی چرا سخت گرفتین؟ بذارین مردم هرچی(ایرانی یا خارجی) دوست دارن بپوشن‎(:‎
  * بندهای نطق عدم کفایت بنی صدر در مجلس اون زمانو میخوندم، چقدر مجلس اون زمان به وظیفه اش نزدیک، و شجاعتر از الان بوده...
  جواب:
  این عدم کفایت رویا و توهمی بیش نیست ربطی به شدت مجلس‌هم نداره. شرایط جامعه متفاوته
  حواسم نبود سه سال مونده هنوز!
  تو یه سال اینجور شد خدا برا بقیش رحم کنه بهمون
  جواب:
  خدا به خیر بگذرونه!!!
  قطعا ما مردم سپاسگزاری هستیم!
  جواب:
  کاملاً