Inside Monster

Will Come Again
پیام های کوتاه
بایگانی هیولا
نویسندگان

1- برای مسلمون درست حسابی بودن و تبلیغ کردن لازم نیست حتما شاخ غول رو بشکنی، لازم نیست دوره بیفتی در فضاهای مجازی و حقیقی از خوبی های اسلام تعریف کنی و از مزایای حجاب و نماز و روزه و قرض الحسنه و ازدواج اسلامی و ذبح اسلامی و قانون اسلامی و فلان اسلامی و بهمان اسلامی دم بزنی مخصوصا وقتی با یه زبونی حرف میزنی که جز "آیت الله مکارم شیرازی" کسی حرفت رو نمیفهمه!! شمای مسلمون همین که کاری رو که روی دوشت گذاشتن "درست و درمون" انجام بدی خودش بهترین تبلیغه! مثال هم میخوای؟ حدوداً یک ماه پیش به خاطر درخشش های محمد صلاح مهاجم مصری و مسلمون تیم لیورپول و محبوبیت زیادش بین هوادارها شعارهایی توی ورزشگاه سر داده شد مبنی بر اینکه اگر درخشش های صلاح ادامه داشته باشه هوادرها به عشقش مسلمون میشن! حدوداً یک ماه بعد، دیشب، بعد از پوکر (زدن چهار گل در یک بازی) توسط صلاح یکی از هوادارن لیورپول در توییتر با ذکر اینکه "عملکرد صلاح به شدت احساسات برانگیزه" با نوشتن اشهد به شکل رسمی اسلام آورد! وجدانا چند تا از شما به قولی "بسیجی ها، ارزشی ها و حزب اللهی ها" اینکه کسی رو مسلمون کرده باشید هیچ، با یه مخالف غیر مسلمون جوری صحبت کردید که اگر مسلمون نشد حداقل حالش از اسلامی که بهش معرفی کردید به هم نخوره؟ خداییش ها! خدایی بگید! شما نه استدلال درست رو دارید عموماً نه زبان درست رو بلدید معمولاً!!! به نظر من که بذارید عمل صحیحتون حرف بزنه!

2- صادق زیبا کلام به خاطر صحبت با دویچه وله و برخی انتقادات به جرم "تبلیغ علیه نظام" به 18 ماه زندان و دو سال محرومیت از تمام فعالیتهای اجتماعی محکوم شده. بعد از اون عمده رسانه های اصلاح طلب و اصولگرا همزمان به حکم اعتراض کردن، اصلاح طلبها که هیچ، اصولگراها هم میگفتن صحبتهای زیباکلام اینقدر چیپ هست که با یه مناظره ته و توش در میاد، اصلا لازم نیست براش مشروعیت خرید! من فارغ از بازیهای سیاسی و فارغ از این ناز و ادای "مشروعیت" معتقدم اینکه فردی مثل زیباکلام - که بسیار معتقدم پوپولیست و سطح پایین و عوامانه حرف میزنه - بابت حرفهایی که من هرچی میخونم نمیفهمم "تبلیغ علیه نظام" کجاشه همچین حکم شدیدی میگیره نشونه ی بارز اینه که ما آزادی بیان نداریم -البته اظهر من الشمسه نداریم - که هیچ ، ما امنیت حداقلی یک نقد بسیار بسیار بسیار معمولی رو هم نداریم! اونکه صادق زیبا کلامه و با احمد توکلی فامیله ،با خانواده علم الهدی در رفت و آمده و با خیلی از کله گنده های مملکت توی یک لباس زیر قضای حاجت میکنن اینجوری میشه، من و شما کجا میریم؟ :|

3- قبلا و در ایام انتخاباتی به نگاه معیوب جناب دکتر مدیر مدبر، معاون اول کارکشته و زخم خورده از دهه شصت جناب بزگوار اسحاق جهانگیری در مورد عبارت "دختر مظلوم وزیر همش دویست میلیون جنس وارد کرد" انتقادات شدید وارد کرده بودم، در مورد اینکه رویکردی که در مورد مبلغ دویست میلیون از عبارت "همش" استفاده کنه کاملا مشخصه چقدر از مردم، جوونها و دغدغه هاشون به دوره! اما خداوکیلی من حقیقتا حتی فکرش رو هم نمیکردم که این نگاه در دولت به ارقام میلیاردی هم وجود داشته باشه! جناب آقای ربیعی وزیر محترم کار - که مدتها پیش در این پست نسبت به سیره ی بسیار مستمندانه شون ابراز ارادت کرده بودم - طی فرمایشات جدیدی با خشم شدید نسبت به دروغ پراکنی رسانه ها و نماینده ها در مورد خانه ی 25 میلیاردی ایشون فرمودند که "خانه من 4-5 میلیارد تومن بیشتر قیمتش نیست، اونم برای باجناق آقای نجفی شهردار تهرانه"!!! حالا من میگذرم از این موضوع که مگه باجناق جناب نجفی چه شخصی با چه پیشینه ای هستند که قیمت یک رقم ملکشون که داخلش هم سکونت ندارن پنج میلیارد تومنه و کاری هم ندارم که ایشون این خونه رو از کجا آورده! اما خداوکیلی شما از وزیری که نگاهش به مبلغی در حدود 5 میلیارد تومن (معادل درآمد 1700 ماه برابر با 141 سال و 6 ماه برای دریافتی متوسط کارکنان دولت) در حد "بیشتر نیست" هست توقع دارید درد شما رو بفهمه؟ شما از وزیری که نگاهش به مبلغ 5 میلیارد داشته شخصی اینقدر حقیرانه است توقع دارید "وزیر کار" باشه؟ وزیری که اصلی ترین وظیفه اش "تسهیل شرایط و ایجاد اشتغال برای بیکارهای مملکت" و "بهبود وضعیت شغلی و اقتصادی شاغلین مملکت" هست با این نگاه متفرعن حال به هم زن لاکچری "نازپرورده" و "تن پرور" و "اسکیزوید" میشه "وزیر کار"؟ یکی باید اول ایشون رو توجیه کنه یک هزارم مبلغ حقیر!!! مورد اشاره ایشون حقوق نصف سال یک کارگر معدنه!!!

4- آقای آخوندی هم که طی یک اعتراف جانگداز فرمودن "بابا جان من کلا 4.5 میلیون توی حسابمه، دخترم هم کلا 638هزار تومن داره"! حالا اینکه "دروغگو رو ** ****" هیچی! من یادمه آقای هاشمی طبا (که در این پست معلومه چقدر دوستشون دارم) بعد از اعلام لیست دارایی های قالیباف که یه میلیون خودش داشت، پونصد هزار تومن بچه اش! گفته بودن که "لیست آقای قالیباف را باور نمیکنم و من احساس می‌کنم اگر ایشان اینها را داشته باشد، از نظر اقتصادی آدم لایقی نیست" فقط سوال الان من از آقای هاشمی طبا اینه که "باجناق ناطق نوری چطور؟ ایشون لایقه"؟

5- در موردِ مورد دو!!! خدایی شما باور میکنید توی مملکتی که احمدی نژاد با این حرفای ساختار شکنانه هر روزه اش (فارغ از درست و غلط) صاف صاف داره راه میره، صادق زیباکلام نامی رو برای یک هزارم اون حرفا یک سال و نیم زندانی کنن؟ :| :| :|

تا باقی ای دیگر، بقای شما! :|

 • ۹۶/۱۲/۲۷ ، ۱۸:۲۹
 • هولدن کالفیلد

آراء الحکما: جلد  (۱۱)

سلام

ببخشید یه بحثی در مورد پیامبر شد و نظراتی داده شد...
می‌دونم زمانش گذشته و بحثی نمونده اما گفتم اینو بگم شاید بی فایده نباشه!

خیلی از دوستان در مورد پیامبر و سایه و... به تاریخ و احادیث ارجاع دادن، در حالیکه خیلی از احادیث، سندیتش اثبات نشده و یا جعلی هستن...
در مورد تاریخ هم نمیشه نظر قطعی داد چون تو تاریخ همیشه دست برده شده...

اما از اونجایی که قرآن شفاف و متقن هست و تغییر و تحریفی درش نیست به یه آیه اشاره میکنم که در مورد پیامبر خاتم و مابقی پیامبران صحبت کرده...

« وَ قالُوا ما لِهذَا الرَّسُولِ یَأْکُلُ الطَّعامَ وَ یَمْشِی فِی الْأَسْواقِ لَوْلا أُنْزِلَ إِلَیْهِ مَلَکٌ فَیَکُونَ مَعَهُ نَذِیراً» (سوره فرقان، آیه ۷)

ترجمه: (کفّار) گفتند: این چه پیامبرى است که غذا مى‌خورد و در بازارها راه مى‌رود؟ چرا فرشته‌اى به سوى او نازل نشده است تا همراه او بیم دهنده باشد (و ادّعاى او را تأیید کند)؟

کفّار از پیامبر انتقاد کردند که چرا غذا مى‌خوره و راه میره...
در حالیکه آیه‌ى بیستم همین سوره پاسخ میده که همه‌ى پیامبران پیشین نیز غذا مى‌خوردند و در بازارها راه مى‌رفتند.

اول از همه اینکه برخى از مردم، کمال پیامبر رو عیب و نقص مى‌بینن. «ما لِهذَا الرَّسُولِ» (زندگى عادّى و حضور در بین مردم، براى رهبر کمال هست)

دوم اینکه دعوت به خدا منافاتى با کامیابى از دنیا نداره «یَأْکُلُ‌- یَمْشِی»

حالا از آیه که صراحتا گفته پیامبر مثل مردم هست خیلی چیزها روشن میشه...
تنها تفاوت پیامبر در دریافت وحی و عصمت ذاتی و اکتسابی و عبد بودن حضرت هست...

وگرنه اگه قرار به ایمان آوردن با معجزات و سایه و ابر و شق القمر بود که حضرت موسی معجزاتش بیشتر بود و قوم بنی اسرائیل مومن تر!!!

لطفا دیگه از پیامبر و ائمه تو اذهان چیزی نسازیم که اسطوره بشن و غیر قابل دسترس...!

ببخشید طولانی شد...

پیشاپیش هم سال نو مبارک و از این حرفا...
ایشالا سلامتی و خیر و برکت و رزق مادی و معنوی برای همه مون در سال جدید...

جواب:
و با تشکر از شما!
آدمِ بیشعور زیاده حتی در لباس دین. وقتی فلان طلبه پا میشه میاد خوابگاه دخترای نخبه سخنرانی میکنه که دختری که میاد دانشگاه و خوابگاه فاسده!! یعنی چی؟ اون میخواد اولا قشر نخبه دانشگاه رو از اسلام و روحانیت و خدا و پیغمبر زده کنه. و دوما تو دلِ آدمایی رو که تِم مذهبی دارند خالی کنه.. 
حالا یه شیر پاک خورده ای همون وسط پاشده و گفته حاج آقا چرت نگو! تو راست میگی یا قرآن؟ اولین دخترِ دانشجو و خوابگاهی ِ دنیا "حضرت مریم" بود که داستانش در قرآن اومده وقتی خدا میگه مریم برای تحصیل علوم دینی در ضلع شرقی بیت المقدس ساکن شد.. اتفاقا پاک ترین زن دنیا و جزو زنان برگزیده عالم هست..
 
چرا فکر نمیکنید بعضی از این حرفا دستپخت نفوذی ها در حوزه و دانشگاه باشه یا ناشی از حماقت و جهالت دوست نادان باشه.. در کل که میخوام سر به تن هر دو گروهشون نباشه!
اینا رو قبلن توضیح دادم و با فکر کردن بهش حالم میخواد بهم بخوره.. انگلیس فقط تو حوزه قم بیش از 70 تا مجتهد مسلم داره.. فرقه ی شیرازی یه آپشن کوچیکه که از فرط ضایعی رو هست و معلومه.. 
گر پرده برافتد معلوم نیست کی بمونه.. 
هیچکس اندازه من از دست این احمقا حرص نخورده.. فقط اینکه من حالشون رو تا جایی که بتونم میگیرم و حساب این اراذل رو از اسلام و خدا پیغمبر جدا کردم. شما هم بزرگ بشید (قد من!) متوجه میشید که کار یه نفر یا یه گروه رو به کل یه ایدئولوژی تعمیم نمیدن.. 
یه مثال انگلیسی هم هست که میگه : اگر نمیدونم چطو شد یا نشد! تو آخوند مورد نظر خودت رو بساز!:)
بعله! بعدشم کمتر با من دعوا کن!بزرگتری گفتن کوچیکتری گفتن! حرمتا از بین رفته!! 
جواب:
بدبخت کردن این مملکت نفوذی لازم نداره، اینقدر دیکتاتور مسلکیم که لازم نیست کسی بیاد ما رو شرنگونکنه، خودمون سرنگون میشیم!
میگن استاد غلوش وقتی تو یه جمعی که همه مسیحی بودن قران تلاوت کرده 25 نفر مسیحی، مسلمون شدن من مسجدی رو سراغ دارم که موذنش بقدری با لحن بد اذان میگه هر روز چند نفر رو از مسجد فراری میده این فرق لحن بیان رو میرسونه
2. اونجا هم دعوای فامیلیه بما ربط نداره
3. آقا دم عیدی ببین میتونی کاری کنی خونه بنده خدا رو مصاده کنن چارتا مهمون نتونه بیاد خونه شون 5 میلیارد هم تو اون زندگیا پول اسباب بازی بچه ها و شیرینی مهموناس خودشو ناراحت نکن
4.آقا اگه قرار بود دروغ بگن که الان ایران پر از پینوکیو بود حتما راست میگن شک نکن

عیدت هم پیشاپیش مبارک ایشالا سال خوبی در کنار عزیزانت داشته باشی:)
جواب:
این غلوش چقدر جریانش خفن بود کف کردم! :))
عید تو هم مبارک عشقم!
یعنی اگه یه وقت محمد صلاح تو محوطه جریمه خودشون خطا کنه، پنالتی بده، اخراج بشه، گل بشه اون پنالتی، روحیه‌ی تیم ضعیف بشه، ببازن؛ طرفدارا می‌ریزن مسجد آتیش می‌زنن؟! :| :دی
جواب:
چون این رو محض شوخی خنده گفتی و خودت دکتری و فرقش رو میدونی جوابت رو نمیدم :دی
 ولی خداییش کسی که بخاطر بازی فوتبال فوق العاده یکی دیگه مسلمون میشه چقدر میتونه تو اون دین استوار بمونه؟ منظورم اینه این حرکت شهادتین گفتن بیشتر جنبه سمبلیک داره. گرچه موافقم که اینکه محبوبیت اسلامو افزایش میده خیلی ارزشمنده خودش. ایشالا که همچنان خوش بدرخشه :)
جواب:
مهم اون پیامیه که داره منتقل شد!
 • منتظر اتفاقات خوب (حورا)
 • ماتم از این که اگر کیسه مخلوق تهی است
  دزدها این همه ثروت ز کجا می دزدند!
  جواب:
  دل میرود ز دستم، صاحبدلان خدا را :|
 • زِدْ عِِـچْ آرْ …
 • اولایِ سال تحصیلی بود فکر کنم یه آخوند محترمی اومده بودن برای ما صحبت کنن. اولش گفتن که بچه ها شما هر سوالی داشته باشید من آخر سر جواب میدم اما اولش میخوام نتیجهٔ تحقیقات خودم و همکارامو در اختیارتون بذارم. ما ساکت شدیم ببینیم این چی میخواد بگه. یه پاور پوینت بیست سی صفحه ای بود که اولش توضیحاتی دربارهٔ یه کاخ تو فرانسه داده بود و گفته بود این کاخ با این همه عظمت و طلا و جواهر دستشویی نداره حالا این یعنی چی؟ مسیحیا نجسن کثیفن مسلمونا پاک و مطهر وتمیزن. بعدشم یه چیزایی راجع به خوک گفت و رفت. زنگ بعدش یکی از دبیرامون پرسید که خب جلسه تون چطور بود تحت تاثیر قرار گرفتین یکی از بچه پاشد گفت انقدر سخنان استاد تاثیر گذار بود که بعد مدرسه همگی قرار گذاشتیم بریم مسیحی و یهودی و بودایی شیم
  جواب:
  آفرین حرفم دقیقا همینه!
  محمد صلاح خیلی خوبه:))) ایول به خودش و طرفداراش و آفرین که تونست یه نفرو جذب اسلام کنه:))
  جواب:
  :دی
  من خیلی به این چیزا فکر کردم، فقط اعصابم خورد شده. غالبا وقتی همچون سوالاتی رو مطرح میکنم و به مامانم میگم بیااا!بیا ببین.. حالا دیگه چی میگی؟ خیلی خونسرد میگه: خر راضی! خرسوار راضی! خاک بر سر ناراضی! 
   بعدشم خانوم لوسی می، خیلی از این آخوندا که میان مثلا تبلیغ دین کنن ، ملت رو فراری میدن از کجا معلوم نفوذی نباشن؟ انگلیس و آمریکا همینطور نشستن ما رو نگاه میکنن تو این 40 سال؟ یعنی چرا فکر نمیکنید ماموریتشون اینه؟ این چندمین مورد هست که من میبینم و میشنوم! چه علاقه ای هم دارن به دانشگاه و ایجاد تنفر در دانشجویان! 
  دیگه وقتی نوه ی اون علامه امینی میشه این عباس آخوندی من از هیچ چیزی تعجب نمیکنم! 
   و من باب بند 4 هم:
  وقتی آخوندی می‌گوید موجودی حسابم فقط چهارونیم میلیون تومان است، دنبال این نیست که کسی حرفش را باور کند. اتفاقا اینجور می‌گوید، تا کسی باور نکند. تا شبهه‌ای باقی نماند، که آخوندی نیازی به پاسخگویی ندارد. تا معترضین بدانند که کاری از دستشان بر نمی آید.
   آخوندی دروغ نگفت. بلکه به شما، به نظام مقدس و به تمام ملت قهرمان ایران نشان داد، که همین ست که هست و هیچ غلطی هم نمی‌توانید بکنید و البته همانطور که دیدیم اتفاقا خیلی هم راست گفت! 
  بعد من میگم یه انقلاب باید تو این انقلاب بشه تا به مسیر خودش برگرده میگی چرا داغ میکنی!! 
  جواب:
  حاجی وجدانی نفوذی انگبس؟ :| آخوند دون پایه؟ گُر و گُر امثال اینها ریخته توی مملکت، خیابون، اینقدر همه چی رو به خارج ربط دادیم حل مشکل یادمون رفته، همه مشکلات شدن خارج!!!
  دست به دست هم دهیم به مهر از میهن خود کنیم فرار
  جواب:
  :|
  1. دقیقا هفته پیش یه آخوند رو آوردن سر کلاسا تا مثلا جواب سوال بچه‌ها رو بده و این حرفا.. ینی جوری بحث میکرد و به همه توهین میکرد که یا باید قبول میکردی اسلام و اینا همش خوبه و همه هم باید چادر سرشون کنن یا هم که به نظر اایشون که از قضا اخوند و مثلا متدین هست یک حروم زاده‌ای! 
  وقتی برای تبلیغ دین از کسی استفاده میکنن که به اعتقادش افراد غیر مسلمان حرام زاده هستن توقع دارن همه مسلمون و مومن باشن واقعا؟ :| 
  به شخصه معتقدم اسلام خیلی دین خوبیه ولی بعضی از مبلغانش به جای اینکه باعث گرایش مردم به سمت اسلام بشن بدتر باعث دور شدن از اسلام میشن!!
  جواب:
  :))