Inside Monster

Will Come Again
پیام های کوتاه
بایگانی هیولا
نویسندگان

من فکر میکنم اصلا سخت نیست، شب ضربت امام علی هم که نزدیکه، همون مداح ترسناکه!!! که بین دو نیمه ی بازی ایران و کره مداحی میکرد و با اون هیبت و صدا از "تماشاچی های حاضر در استودیو!!!" میخواست بلند بگن مظلوم حسین، رو بیارن یه بار دیگه بین دو نیمه این بازی مداحی کنه، بازیکنهای ازبکستان خودشون با کمال میل بازی رو میبازن که هیچ، همین که از ورزشگاه زنده برن بیرون خدا رو هم صدهزار مرتبه شکر خواهند کرد!

پ.ن: تا اینجا اومدیم حیفه یه سر تا کربلا نریم ... چیز ... یعنی! میگم حالا که حرف این شد من وجدانا نمیتونم یادی نکنم از اون دوست خوبمون توی انصار حزب الله  یا همچین جاهایی، که گفته بود چون بازی شب عاشوراست، ایران با کره یا بازی نکنه، یا بره توی کره بازی کنه، معنی نمیده مردم تیم کشورشون گل میزنه خوشحال شن :|

 • ۹۶/۰۳/۲۲ ، ۰۴:۱۰
 • هولدن کالفیلد

آراء الحکما: جلد  (۱۴)

 • رفیعه رجعتی
 • بیست میشم ^__^
  جواب:
  درود!
  گفتم شاید بیات شده باشه موضوع. جملات انتهایی هم الان که میخوندم دیدم نامفهمومه کمی اون هم به این خاطره که من معمولا جملاتم چنان بلند میشند که فعل گذاری انتهاییش دچار اشکال میشه. به صعود امشب و اشارش در این پست تکمیلی، بی ربطی پست قبل تحت این نوشتار در! :)
  جواب:
  :دی
  میگم یوخت زشت نباشه من همیشه کامنت کوتاه میذارم تو هم همش میگی :دی! :دی
  جواب:
  نه دیگه این اتفاقیه که میفته عموما، تازه الان شما خاطرت عزیزه وگرنه عموما  :| جواب این چیزاست :| :)) :دی
  این به این پست بی ربطه و اگر تشخیص میدید، منتشرش نکنید ولی چون در مطالب قبلی نکته ای بود اشاره میکنم.

  اگر کسی از امور امنیتی در ایران اطلاع داشته باشه میدونه ما از چند لایه ی امنیتی شامل وزارت اطلاعات، پلیس امنیت و اطلاعات سپاه ( که ارگانی است ذیل ارگان کلی سپاه ) برخورداریم. اصلی ترین ارگان امنیتی کشور وزارت اطلاعات هست که به اعتراف دوست و دشمن یکی از سیستم های خوب دنیا در مقایسه با رقیبانش هست ( با توجه به امکانات بسیار بسیار بسیار محدود تر و البته دشمنان بسیار بسیار قدرتر، توجه داشته باشید که همکاری ارگان های امنیتی دنیا با هم یکی از نقاط قوتشون هست چون داشتن اطلاعات یکی از مفیدترین بخش اقدام های امنیتی است و حالا تصور کنید کلا چند ارگان امنیتی با ما همکاری داره و چند ارگان امنیتی نه تنها با ما همکاری نداره بلکه در جنبه ی ضداطلاعات در تخریب فعالیت های اطلاعاتی ما شرکت دارند. از سیا و ام آی سیکس و موساد گرفته تا میت ترکیه و ارگان های امنیتی اعراب و غرب و ... )

  اطلاعات سپاه سازمان بسیار جمع و جوری است که همونطور که بیشتر هم از گزارشات در رسانه ها خبر منتشر میشه برخورد اطلاعاتی نرم داره از جنبه ی دفاع از انقلاب و حوزه ی مفهومی و البته گاهی با برخی دیگر از موضعات هم مواجه میشه.

  پلیس امنیت هم که وظیفش بیشتر ملی است و داخلی و جرم های مرسوم.

  در مورد عملیات های اطلاعاتی خصوصا خارج از کشور و بحث های اطلاعاتی سخت وزارت اطلاعات عموما مسئولیت داره.

  و اما: در حادثه ی اخیر قطعا وزارت اطلاعات و سربازان گمنام همه ی تلاششون را کردند، اصولا  ادعاهای افرادی که با یک حادثه کل سیستم امنیتی کشور را اون هم با این حجم از دشمنی دشمنان و انگیزه ی داعش و گروهک های متعدد داخلی به عنوان مزدور از تجزیه طلب گرفته تا منافق و اشرار زیر سوال میبرند و میگن کو پس از امنیت ناشی از ناراحتی سیاسی هست تا واقعیت موجود چون کسی که بدونه میدونه چقدر اوضاع در شرایط فعلی برای کشور ایران مشکله. والا که ایالات متحده هزاران برابر در حجم نیرو و امکاناتی که برای امنیت کشورش به خارج از مرزهاش ارسال کرده از پایگاه های ثابت گرفته تا سیار!! و سلاح و نیروی امنیتی و نظامی از ایران جلوتره پس بگن چرا داعش موفق شده تا حالا چندین و چند مورد عملیات در خاکش انجام بده اون هم کشوری که بیشتر یک جزیرست نسبت به ما بیخ گوش داعش. یا ترکیه که رسما در شمال سوریه و شمال عراق پایگاه زده و میگه برای حفظ امنیت کشورمون هست.

  حالا نکته جالب اینجاست برخی! انتظار دارند مدافع حرم وقتی با بدنش کیلومترها دورتر در رویایی مستقیم با داعش و رفقاش داره دفاع میکنه همزمان در تهران کار اطلاعاتی هم بکنه؟! عملیات ضد تروریسم را هم هدایت بکنه؟ سرشاخه های تیم های ترور را هم تعقیب و گریز کنه در مرز و شهرستان ها و ..؟ نیروی نظامی که کلاشینکف و دراگونوف و اشتایر دستش هست با نیروی اطلاعاتی که شلوار جین به پا داره و تی شرت آستین کوتاه به دست و گوشی به گوش و دوربین به دست فرق دارند.

  دلیل نمیشه عربستان وقتی به مزدور داخلی مثلا پول و سلاح میده  و پشت خطوط مقدم روانش میکنه بگیم فلانی تو که داره با داعش میجنگی چرا حواست کیلومتر ها پشت سرت به این نبود که آرامش من  و به هم نزنه!! پس تو چیکاره ای ...
  اینکه اگر اون چند ده هزار داعشی که تا به حال به دستان نیروهای ایرانی مستقیم و غیرمستقیم کشته شدند در خارج مرزها بدون اینکه یک دیوار آسیب ببینه در ایران!، نمیشدند و حالا با محمد بن سلمان دیوانه ای روبرو بودی که عمق کینش از ایران مشخصه و راحت میگه جنگ را به داخل ایران میکشونم و دنبال مزدور هست و حالا با یک لشگر داعشی در مرزهامون پس از پشت سر گذاشتن سوریه و عراق روبرو بودی اون هم پس از اینکه به سوریه و عراق چه کار داریم!! تصور کنید چه اتفاقی رخ میداد!

  جواب:
  توی پستش مینویشتی خب رفیق.
 • بهارنارنج :)
 • ببین خیلی دارن سعی میکنن الان دین وامامارو ببرن زیرسوال!! خیلی خیلی زیاد ..یه حرفایی میزنن واینم بگم اونای که این شبه هاروبوجودمیارن همشون اسلام شناسنا!! یعنی اگه اینجا امام ببرن زیرسوال که بهونه بدن دست خیلیا واسه ضعیف کردن دین خودشون خوب بلدن رد شبه کنن وجوابشو میدونن وه این شبهه پخش کردن! وحالا این وسط وقتی نشه جلوی اون حرفا روکه توی تلگرام وکوفت وزهرمارتزریق میکنن به مردم بگیرن..بایدازیه جناح دیگه تقویتش کنن..حالامتاسفانه بعضیاشون یه مشت بی علم تندروان! ولی الان خیلی بهتر شده! اکثرا با علم توجیهت میکنن بامنطق وبه روزن اما بازم هستن بینشون ازین بیمنطقا..
  ولی مانباید بیشتر تقویت کنیم این افکارمسموم نسبت به دین وامامان..نقصیم اگرهست ازماست!
  خلاصه همین دیگه:)
  جواب:
  نفهمیدم چی شد، ربطش به حرف من چیه اینا؟ :|
 • مَـهدی (میرزای قدیم)
 • ببینید دارن سعی میکنن اهل بیت رو زنده نگه دارن. اهل بیتی که میراث پیغمبره. ولی دارن گه میزنن توش(استغفرالله) هیچیشون سرجاش نیست. اول  اینکه مداح در مدح یه نفر میتونه حتی ترانه سرایی کنه. مداح های ما یه مشت روضه خونی هستند که برای گریه کردن برای ائمه، پول درمیارن....من میگم پول شما میشنوی پول ها... حالا وقتی یه استادیوم آدم و یه رسانه ی ملی هم مشتری داشته باشه، خره که نره نخونه؟ موندم چرا گُنده تراش نمیان بخونن. 
  جواب:
  آقا حرفای بی اعصابی چرا میزنی؟ :| :))
  موافقم با حرفت، کاملا.
 • یادداشت های روزمرگی
 • سلام
  تازه پنج شنبه شبم بازی والیبال ایرانه. شانس آوردیم تو ایران نیست واقعا. :)
  جواب:
  میکشتن همه رو :|
  به عنوان یار سیزدهم میشه ازش استفاده کرد :)
  جواب:
  :))))
 • گمـــــــشده :)
 • البته اینا همه شون مرثیه خونن. ما مداحمون کجا بود

  :دی

  جواب:
  کلا باید جمعشون کنن برن!
  داره ازت خوشم می یاد. سفسطه می کنی عین هلو. ینی مو لا درزش نمی ره... تو مقامی مسئولی چیزی می شدی خودم بهت رای می دادم. اخه خوب بلدی مخ بزنی. ینی خود بلدی افکارعمومی ( ادمای وبلاگ ) رو بکشونی سمتی که خودت می خوای و خوشت میاد. داداش من، کجای پست تو نظرشخصی نویسنده وبلاگ نیست. که کامنت من نظر شخصی نباشه؟
  معلومه که نظر شخصی خودم رو نوشتم. چشم بسته غیب گفتی وا.
  قضاوت چی کشک چی؟ چرا ننه من غریبم بازی درمیاری؟
  تو خودت جرات می کنی ناموست رو ببری تو واگن مردونه؟ نه خدایی جرات می کنی؟
  حالا گیریم یه سری ادم هم تو واگن باشن ولی قطعا یه سریای دیگه هم حضور دارن اون تو... حالا رگ گردن هاتون قلمبه نشه. نکنه همگی تو واگن مردونه بودید که یه مثال تو حرفم رو به خودتون گرفتید؟
   حالا خدائی روزه نیستی؟ ینی من ازت پرسیدم روزه یی یا نیستی که تو سریع اعلام کردی که نیستی؟
  این دختره که ( کاراکتر داستان راستان شما) روزه بوده. منم اشاره م به اون بود، دوست عزیز. شما دستپاچه نشو.
  حالا بابای دختره ( گفتی باباشو قضاوت کردم) ناموسا، بابایی که بذاره دخترش تو واگن مردونه بگرده واسه فروش یه مشت چسب و ره به ره همه بمالن درش.... ( باباست؟ ) اخ که پدراحتیاج بسوزه. ینی اتیش بگیره این معضل فقر و نداری که دلم مثل این خانم واران خانم آتیش گرفت دم صبحی.
  گفتم که دختره زره فولادی داره. تا آخرعمرم که تو کوچه خیابون و واگن و لا دست ملت بگرده. طوری ش نمی شه. شماها نگران سرنوشتش نباشید. قضاوت ش هم نکردیم فعلا. فعلا البته.
   آخه طفلکی هم بانمکه هم هنوز دوازده سالشه و هم خیلی راه داره تا برسه به اونجایی که .... خیلی ها می رسن.
  بگذریم. الان همه تب کریمه ازاینا ( وا اینو ببین، انگاری ازاوضاع گل و بلبل جامعه خبرنداره، ببین پشت سریه دخترمعصوم و یه نویسنده معصوم تر، چیا می گه) می گیرن. : )
   به نظرم تو ازاون ادمایی هستی که هیچ وقت نمی گی ماست من ترشه! : )
  خانم واران. بردیا یه اسم اصیل ایرانی ه. ضمنا مردانه هم هست عزیزم. یکم مطالعه داشته باشی بد نیست وا.... بیا عجالتا دیدگاه م رو عوض نکن. فقط یکم ازاون تلخی کم کن . با ما به دوست : )
   قضاوت چی! کشک چی؟ نظر شخصی بود. مثل همه.
  حالا خواه پندگیر خواه ملال. ( الله اکبر. دخترای این دوره زمونه. دختر نیستن که گودزیلان) منم انگشتم درد گرفت بوخودا. خیلی تایپ کردم آخه.
   ولی این مداحه رو خوب اومدی. آنتراکت خوبی بود.
  راستی ما ( به مناسبت ماه مبارک رمضان ) از بوق سگ میایم شرکت...که ازاون ور لنگ ظهر و زیرآفتاب بریم خونه. هلاکی ش به کنار،اینجا اینترنت غیروطنی  نداریم. فیلترشکنم حرامه. خلاصه چاره یی نیست جزسیرو سیاحت در سایت ها ووبلاگ های مجوزدار و خودمونی و این حرفا. مخلص کلوم. ازاین به بعد گه گداری هستیم درخدمتتون.
  البته رای ما همیشه موافق و باب طبع شما نیست ها. گفته باشم.: ).
   باشه با ما ندوست ولی اخماتو وا کن یکمی...
  دنیا رو نیگاه کن یه کمی. : )
   اما در کل، درتحسین عزت نفس رو هستم. :)


  جواب:
  خوش باشی
 • دچـــــ ــــــار
 • اتفاقا جالبیش اینه که همین شخص مذکور نیز خودش در بازی مورد اشاره حضور یافته بود :)
  جواب:
  اوهوم :|
  شما که این همه گوله نمکی یه وقت نشینی سر سفره عوض نمکدون باهات نمک بپاچن.    :))
  جواب:
  دیگه تا شما هستی پای سفره نوبت هیچکس نمیرسه :))
 • رفیعه رجعتی
 • این دوست خوبتون، منو یاد سخنان گهربار و حکیمانه!!! ی امام جمعه ی شهرمون انداخت :|
  امسال یه حرکتی بزنن، حاج محمود کریمی رو بیارن :| این حاجی تکراریه :| یا مثلا واعظی ای کسی :|

  ● اندر خم امتحان روانشناسی یادگیری به سر میبریم :| دعایمان کنید :|
  جواب:
  روانشناسی یادگیری که خیلی جیگره
 • ماهی کوچولو
 • ایده خوبیه من اگه مسئول بودم حتما اجراییش میکردم
  جواب:
  اصلا جواب میده خدا :دی

  ارسال نظر

  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
  تجدید کد امنیتی