Inside Monster

Will Come Again
پیام های کوتاه
بایگانی هیولا
نویسندگان
جهان بیرون غار

Behdadsalimi#

پنجشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۴۵ ق.ظ

1- یک روزی بود که کل تیم ملی وزنه برداری ما به خاطر دوپینگ هماهنگ محروم شدن، جز حسین رضازاده، که لابی های فدراسیون با کنفدراسیون وزنه برداری باعث شد صداش در نیاد و بره به عنوان قوی ترین مرد جهان طلا بگیره! ما همیشه هم مظلوم ماجرا نبودیم، یه موقعی هم ما حق یه وزنه بردار اجنبی رو خوردیم!

2- بهداد سلیمی قطعا پاک، سالم، با غیرت و قهرمان ملی همه ی ما مردم ایرانه!مورد 1 صحیحه، ولی صحتش باعث نمیشه بهداد سلیمی محق نباشه، "ما" ممکنه چون قبلا از همین لابی ها سود بردیم محق نباشیم،  امابهداد قطعا و 100% محقه! بهداد، حسین رضا زاده نیست...

3- بهداد سلیمی به مردم غیرت رو نشون داد... کیانوش رستمی غرور ملی رو... بهداد طلای دلمون رو گرفت

4- فقط یک دقیقه، مدت زمانی بود که طول کشید تا رکورد یک ضرب برگرده دست صاحب اصلیش!

5- این "خطا" دل هشتاد میلیون ایرانی رو گره زد به روح بهداد...

6- حرف آخر اینکه... پس ما هم میتونیم درست و سالم اعتراض کنیم!!!

 • ۹۵/۰۵/۲۸
 • هولدن کالفیلد

آراء الحکما: جلد  (۲۶)

من کاری به دوپینگی بودن یا نبودن رضا زاده ندارم ولی اینکه یکنفر جسارت برداشتن همچین وزنه ایی رو به خودش بده واقعا ستودنیه
و در زمان خودش کار فوق العاده ایی بود
ولی اینکه یه ورزشکار خوب حتما یه ریئس فدراسون خوب هم میتونه باشه من شدیدا مخالفم چون تو مملکت ما مدیر بودن با آدم خوب بودن اشتباه گرفته میشه و اینکه یک آدم خوب حتما یه مدیر خوب میتونه باشه اشتباهه و نتیجش میشه بدبختی وزنه برداری ایران تو اون سالها
پاسخ:
من اصلا رضازاده رو از بیخ زیر سوال نبردم، از یه جایی به بعد باهاش مشکل دارم!
عجب!!!
پاسخ:
والله!
البته باید انصاف رو رعایت کرد حتی در صورتی که ناداوری نمیشد بازم بعید بود طلا بگیره 
حریفش خیلی آماده بود مخصوصاً در دو ضرب که بهداد حتی حرکت اولش رو هم به سختی انجام داد 
پاسخ:
نه اصلا من حرف طلا نزدم!
ولی نقره اش رو که میگرفت!
این جریان طلا رو جَو راه انداختن براش! بهداد اونقدری مصدوم بود که طلا بگیر نباشه!
فکر کنم تنها کسی که المپیکو دنبال نمیکنه منم ! ☺
برم ببینم چی شده ...
پاسخ:
:دی
واقعا منتظر فحاشی بودم! مثل اینکه به قول خودت ما هم میتونیم درست اعتراض کنیم.
راجع به رضازاده ام نمیدونستم. عجب:|
پاسخ:
:دی
سلام
+ رضا زاده رُ تا وقتی قهرمان ملیُ مردمی بود دوست داشتم. اما از یک جایی به بعدش دیگه برام دوست داشتنی نبود !
درمورد دوپینگ و این مسائل چون اطلاعی ندارم اظهار نظر نمی کنم ولی یک قهرمان یا یک هنرمند یا یک نام آور تو هر زمینه یی ... تا وقتی ارزشمنده که مردمی باشهُ از مردمش فاصله نگیره.

راستش یک کلیپ در مورد خوشبختی تو وبلاگم گذاشتم. شاید بتونه یک جور نظرسنجی هم باشه. با اجازه تون می خوام از مخاطبین تون دعوت می کنم تو این نظر سنجی شرکت کنند.
مچکرم : - ))
پاسخ:
آره رضازاده خودش رو خراب کرد برای خیلی ها، وگرنه در اینکه محبوبترین شخصیت ورزشی بعد از انقلاب بود تا یه زمانی، هیچ شکی وجود نداره!
مخاطبین! شرکت کنید! :دی
خیلی از منطق این پست خوشم اومد و کاملا باهاش موافقم.
پاسخ:
قربان شما... اختیار دارید!
 • گمـــــــشده :)
 • بیشتر از متن و رضازاده و سلیمی دارم به این فکر می کنم که چقدر قاطع داری از موضعت دفاع می کنی.
  خوشمان امد.

  اما می شه توضیح بدی رضازاده چطور در دوران ریاستش وزنه بردارا رو بدبخت کرد؟
  چون نمی دونم دارم می پرسم
  پاسخ:
  رضا زاده وفتی مربی تیم ملی و رییس قدراسیون بود، باید اسم فدراسیون رو میگذاشتن دوپینگ برداری! آینده ورزشی خیلی ها رو با دوپینگ نابود کرد، نابود دذر حد محرومیت های مادام العمر و چندین ساله!
  بهداد سلیمی واقعا گناه داشت، خودمو میزارم جاش خیلی غم انگیزه

  در مورد رضا زاده هم که حرفا زیاده و یادمه تو مراسم آشتی کنونی که شبکه دو گذاشت تا وزنه بردارای قهر کرده برگردن یه سری حرفا رو زدن که معلوم بود یه چیزایی خیلی بیشتری وسطه، اما رضا زاده اگه اون سال دوپینگ کرده پنهانی بوده و حق خوریش هم آشکار نبوده که اون ورزشکار دلش بسوزه اما بهداد واضح بود و خنده های کریه اون عراقی رو اعصاب بود
  پاسخ:
  خدا آخر عاقبت هممون رو به خیر کنه!
  نه، همونطور که گفتم، رضا زاده اصلا اونسال تست نداد. بخاطر همین محروم شد. خبر محرومیتش رو لاپوشونی کردن، و بعدش گفتن مصدومه و .. از این حرفا. ولی اون داستان دوپینگی نبودن و اینکه یکی دیگه بجاش تست داد شایعه بود، چون رضازاده قطعا دوپینگ کرد و چون سمبل ایران و آقای جهان پهلوان بود بهش مشورت داده شد که با خوبی و خوشی برو خونه و با همون افتخارات قبلی، زندگی کن.
  البته در اینکه اون زمان و سالهای بعدش رضازاده چقدر از وزنه بردارای جوان خودمونو بدبخت کرد، شکی نیست
  پاسخ:
  این شد الان یه حرفی!
 • بهار پاتریکیان D:
 • حرکت بغض برانگیزی بود ، حیف شد ..
  پاسخ:
  اوهوم
  ببخشید اما شما جایی که به قسمت رضا زاده رسیدی بددل شدی و نسبت به اون نه نفر دیگه خوشبینی!
  اینکه رضا زاده چه کار کرده مهم نیست الان.مسئله ادعایی که هم تیمی اش کرده که اونقدری که دلیل برا خصومتش با رضا زاده با این شکل اظهار نظرش دیده می شه دلیل برا اثبات حرفش نیست.
  به هرحال من این ادعا رو قبول ندارم مگر اینکه توسط کسی غیر از رقیبش گفته بشه.

  پاسخ:
  سابقه ی آقای رضازاده سیاه تر از این حرفاس، ایشون جوونهایی رو بدبخت کردن اساسی!
  من با قهرمان ورزشی وطنم مشکلی ندارم، من نسبت به کسی خوشبین نشدم، این دوپینگ هماهنگ بود! وقتی یکی از ده نفر اسمش در نمیاد، احتمال لابی کردن بالای 90% هست!
  خوبه لابی گری های یه کشور دیگه رو دو شب پیش همه پخش زنده دیدن :|
  یعنی همه لابی دارن ما با توسل به آقا امام زمان جلو میریم؟ نفرمایید دیگه!
  حق شماست که قانع نشید، اما آوردنش تا سطح "یه ادعای پوچ" با وجود این همه نشونه ی جدی... بگذریم!
  آوه و البته، این ادعا توی سالی که اتفاق افتاد، یک ماه تمام توسط همه نشریات ورزشی زیر و رو شد، خیلی خای دیگه هم گفتن! مسئله اینه که شما فکر میکنید منبع من علی حسینی هست! خیر، این مثالش بود!
  لینک من واقعی و ورزشیه، هولدن به چسناله های کسی که هم وزن رضازاده بوده و این بلاها سرش اومده، نهایتا بشه سی درصد اعتماد کرد!! این لینکها باد هواست
  پاسخ:
  اول اینکه شما گفتی توی تست شرکت نکرد - و البته که صحیح گفتی، یکی دیگه براش رفت توالت!!! - در حالی که هر ده تا بازیکن تیم ملی اون سال آزمایش دادن، نه تاشون محروم شدن جز رضا زاده، بعد استاد یه ماه به المپیک زد زیرش به چه بهونه ای؟ مصدومیت!
  اون لینک اولین لینکی در این رابطه بود که پیدا کردم، منبع استنادم این نیست، جریان برای سال 1388 هست، من اون موقع نه کامپیوتر داشتم نه اینترنت، اخبار رو از رسانه های کاغذی دنبال میکردم و نمیتونم اون منابع رو برات بیارم، موضوع اینقدر بزرگ و جدی بود که خبر ورزشی و همشهری جوان که من میخوندمشون جفتشون برای موضوع پرونده بزرگ کار کردن!
  من اصلا سال 2000 و 2004 رضا زاده رو زیر سوال نمیبرم؛ پای کامنتها هم گفتم که اشتباه تاریخی کردم که نوشتم "رفت مدال گرفت" نه، ما لابیمون رو کردیم، حق یکی رو خوردیم، ولی رضا زاده نرفت!
  اما در مورد ذات لابی، که ما به جاش بهترین لابی ها رو کردیم!
  و البته کارنامه ی رضا زاده از جایی به بعد اونقدری سیاه هست که اصلا نشه فکر کرد "این یهو اینهمه عوض شد"، رضا زاده بلد بود دوپینگ رو، از کجا؟
  من از این عبارتهای "منبع موثق من" خوشم نمیاد دکتر، حرف داری حرف رو بزن! ولی اینکه "من میدونم به تو نمیگم" برای من همون "نمیدونم دارم یه چیزی میگم" هست! من از همه ی اطلاعاتی که داشتم ، حداکثر استفاده رو کردم! منطقا هم درست جلو رفتم، چون نمیشه یه ورزشکار پاک، یه مربی و رییس فدراسیون فاسد - از بُعد ورزشی نه خدای ناکرده اخلاقی - تحویل بده!
  شما اگر این قدر موثق میدونی من اشتباه میکنم، درست حرف بزن ازش!
  به هر حال شما این رو اشتباه کردی، تست از رضا زاده گرفته شد و ایشون کنار نکشید، جواب آزمایش منفی براش اومد، شما گفتی اصلا تستی نداد! که داد!
  البته یکی دیگه براش داد :|
 • خرید لایسنس نود 32 inod.ir
 • الهی بمیرم اشکاشو که دیدکم دلم کباب شد :(
  پاسخ:
  :|
  چرا اینجوری میشه؟
  من الان دلم برای فرزان کبابه..
  پاسخ:
  ندیدم، سر کار بودم!
  رضازاده رو دوست داشتم، هنوز هم اون رضازاده‌ای که با یه «یا ابوالفضل» برامون خوش‌رنگ‌ترین مدال‌ها رو می‌آورد رو دوست دارم اما رضازاده‌ای که بعد از کنار گذاشتن ورزش حرفه‌ای متولد شد رو دوست ندارم؛ دوران ریاستش بر فدراسیون، تصمیماتی که می‌گرفت، راستی یادمون نره همین بهداد سلیمی رو چقدر اذیت کرد و از یه جایی به بعد هم که سیاسی شد و خلاف قانون انتخابات برای فلان کاندید تبلیغات کرد و بعداً هم که رفت شورای شهر و... ترجیح میدم این رضازاده رو نشناسم، تا بشناسمش و ازش دل چرکین بشم؛
  بهداد سلیمی نشون داد که می‌شه طوری غیرت ملی داشت که فقط چند ماه بعد از جراحی زانو به میادین برگرده و برای رقباش مزاحمت ایجاد کنه؛ همون رقبایی که هرچند به خاطر ناداوری، مدال اون رو گرفتن اما وقتی نظرش رو پرسیدن در کمال اخلاق‌مداری گفت قَدَر بود و خیلی خوب کار کرد؛
  و درباره اعتراض... بدون شک همه منتظر بودیم که دوباره لشکر کاربران ایرانی با فحاشی و ادبیات سخیف، صفحات مربوطه رو گل کاری کنن اما این حرکت هشتگی و مسالمت‌آمیز خودمون رو هم شوکه کرد؛ خوبه که مجدد آبرومون نرفت؛
  درباره هک شدن سایت فدراسیون جهانی بهتر بود که انجام نشه...
  چقدر حرف زدم :|
  پاسخ:
  من هنوزم رضا زاده ی 2000 تا 2004 رو عمیق دوست دارم، نماد غرور ملی مذهبی ما بود و هست!اما از اینجا به بعد بود که راهش عوض شد، که درگیر دوپینگ شد، چه دوران بازیگری، چه دوران مربی گری، چه دوران ریاست و با خیلی ها در افتاد و خیلی جوونها رو اذیت کرد و همین علی حسینی بنده خدا رو به خاک سیاه نشوند!
  تهمت زدن و هیاهو کردن خیلی کار راحت تری برای کسی که یک روزی درتیمی همراه رضا زاده بوده و بعد به علت دوپینگ محروم شده(با استناد به لینکی که دادی)اما اثبات جرم نیاز به مدرک و پیگیری و...داره.
  اصلا کی به این آقا تریبون داده تا بتونه اینطوری علیه یک نفر صحبت بکنه و چرا من و شما یک همچین تریبون هایی برای اتهام زنی نداریم؟!چرا فکر نکنیم این جریان بر علیه رضا زاده یه لابی و سیاه کاری نباشه؟!
  تو این مملکت ناحقی زیاد شده و می شه آدم هایی هستند که در جایگاه خودشون نیستن و کسانی مسئولیت دارن،که لایق نیستند.اما چرا صداش در نمیاد؟!اما این آقا با ادعای دوپینگ رضا زاده لباس عثمان ساخته و جریان راه انداخته؟!
  تا اثبات نشه اینا فقط ادعاست که میزان صحت و عدم صحتش مساوی
  پاسخ:
  توی یه تیم ملی، همه دوپینگ کردن جز حسین رضا زاده؟ یعنی یهو نه تا وزن قبل رضا زاده دوپینگی بودن، رضا زاده پسر پیغمبر شد؟ بعد همین آقای رضا زاده که پسر پیغمبر بود، به هزار تا بهونه ی واهی المپیک 2008 رو پیچ داد، چرا؟ چون اونجا دوباره آزمایش دوپینگ میگیرن و دیگه کسی نیست بره جات اجابت مزاج کنه بریزه تو قوطی بده دست ملت!
  همین آقای رضا زاده وقتی سرمربی تیم ملی شد یه سری رو نابود کرد، رییس فدراسیون که شد کل تیم ملی رو نابود کرد! با چی؟ با دوپینگ!
  شما میفرمایید که حسین رضا زاده پاک و مطهر یهو از سرمربیگری تیم ملی شروع کرد دوپینگ یاد دادن به جوونها؟ بدون رضایت و اجازه بازیکنها چیز خورشون کرد؟ نباید یه پیشینه ای داشته باشه؟
  چیزهایی که هیچوقت صحتشون 100% معلوم نمیشه، رویه نشون میده درستن یا غلط - احتمالا - و بر اساس رویه احتمال اینکه رضا زاده از داروهای غیر مجاز استفاده نکرده باشه زیر 1% هست!
  ببخشید من به خوش دلی و خوش بینی شما نیستم!
  خداپای حق نشسته
  پاسخ:
  یس!
  مشاور املاک رابینسون شما را به دیدن برنامه دعوت میکند :))))
  یاد این تبلیغ بخیر رضازادهم میگفت این جمله رو ، روی یه صندلی هم نشسته بودند 
  پاسخ:
  :دی
  من هرچی از ورزشم یادم بره یا ابوالفضل های حسین رضازاده بادم نمیره ! اون کسی بود که با تمام اطمینان میدونستم طلارو میگیره ... هیچ ورزشکاری تا حالا این همه غرور و افتخارو به دل ایرانیا نیاورده که رضازاده آورده ... لمثال بهداد بودن که اسم وزنه بردار ای ایرانیو خراب کردن! اونا بحث ترک و کرد و فارسو به ورزش کشوندن و باعث شدن الان قوی ترین مرد ایرانمون سهمی تو وزنه برداری نداشته باشه ... منم برا بهدادو این همه ظلم ناراحت شدم امیدوارم خدا خودش قضآوت کنه
  پاسخ:
  حسین رضا زاده هم دوپینگ کرده، هم نمونه دوپینگش رو عوض کردن که منفی در بیاد! هم در دوران مربیگری و ریاست فدراسیونش افتضاحات دوپینگی خارق العاده ای به بار آورده که در این مقال نمیگنجد! رضا زاده وزنه بردار خیلی خوبی بود، و همین و بس! اما همه روزهای سیاه وزنه برداری ایران رو هم در 10 سال اخیر ، رضا زاده به وجود آورده!
 • پسرِ خاکستری
 • به جز مورد یک که باهاش موافق نیستم و دوستان لطف کردن توضیح دادن،واقعأ اشک های بهداد سنگین و درد آور بودن.
  خیلی زوره ک حقتو بخورن و نتونی کاری کنی!
  ولی در هرصورت بهداد مدالشو از مردم گرفت و همه دیدن غیرت و تعصبشو.
  یه قهرمان واقعیه بهداد.
  پاسخ:
  آقای رضا زاده دوپینگ کردن! به اندازه کافی هم کردن!
  دمت گرم، با مورد 1 شدید موافقم، امروز حرفش بود تو خونه و جالبه که اینجا تنها جایی که دیدم بهش اشاره شد
  پاسخ:
  آره ما نمیتونیم ادعای این رو کنیک که "همیشه مظلومیم"
  از پشت پرده های دوپینگ رضا زاده باخبری؟ یا درجریان نیستی که رضا زاده درهر دو المپیکی که طلا گرفت، تست دوپینگ داده بود! و دوپینگی نبود. ۲۰۰۸ هم نم اگه دوپینگی بود، که نرفت المپیک و هم از تست دوپینک سر باز زد، هم از المپیک!
  اون زمانی هم که تیم محروم شد، رضازاده رئیس بود.
  پاسخ:
  کی گفته تست دوپینگ نداد رضا زاده؟
  کی یک همچین حرفی زده؟
  به حافظه من توهین نکن مرگ دکتر!
  لینک
  منم برای بهداد سلیمی ناراحتم ولی چیزی که شما راجع به حسین رضازاده گفتید ثابت نشده.
  ما کلا عادت داریم یکی رو ببریم بالا بعد خودمون بکشیمش پایین،با این روند احتمالا یه روزیم بهداد سلیمی میشه دوپینگی،همونطوری که حسین رضازاده یه زمانی باغیرت بود و حالا شده دوپینگی
  پاسخ:
  من این رو یادم رفته جواب بدم ببخشید!
  البته گفتنی ها رو توی کامنتهای دیگه گفتم :|
 • آقاگل ‌‌‌‌
 • حرفت درسته به غیر از قسمت اول، اینکه گفتی حسین رضازاده رفت و مدال گفت همون سال! نه اینجوری نبود. زمان مربی گری آقای ایوانف روسی بود که ورزشگارهای ما همه دوپینگی در اومدند! به جز حسین رضازاده. که البته نام حسین رضازاده به خاطر همون لابی ها از فهرست حذف شد. و گفته شد که حسین دوپینگ نکرده! 
  تا اینجای کار درست. ولی در مسابقات جهانی اون سال حسین رضازاده شرکت نکرد! و گفته شد به دلیل مصدومیت مسابقات رو از دست داد! (که البته کاملا قابل حدسه که به خاطر دوپینگش بود! که شرکت نکرد)
  بعد هم که درالمپیک پکن حاضر نبود.
  .
  در مورد بهداد هم گفتم. بازهم میگم. بهداد برای ما طلا گرفت. با اختلاف هم مرد طلایی بود. 
  حالا هرچه هیئت داوران و ژولیده شون بخوان بگن بگن!


  پاسخ:
  آره قسمت دومش رو اشتباه گفتم، توی مسابقات شرکت نکرد!
  ولی به هر حال، ما هم لابی هامون رو کردیم به وقتش!
 • آبان دخت ...
 • خیلی دردناک بود قضیه ش...

  :: حالا آخرش چی شد؟ هیچ و پوچ...حیف
  پاسخ:
  دیگه فدای سرش!

  ارسال نظر

  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
  تجدید کد امنیتی